Ovidijus Varanauskas pelnė 13 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
BEKO-LKL čempionate užtikrintą pergalę iškovojo „Prienai“ (5-8). Tado Stankevičiaus auklėtiniai namuose 79:70 (21:13, 20:23, 16:19, 22:15) įveikė „Nevėžio“ (2-11) krepšininkus.

Rungtynes spurtu 10:0 pradėję aikštelės šeimininkai didžiąją pirmo kėlinio dalį užtikrintai pirmavo. Vis dėlto baigiantis ketvirčiui svečiai pamažu įsibėgėjo (18:11).

„Nevėžis“ įjungė aukštesnę pavarą antro kėlinio pradžioje ir po Marcuso Monroe tritaškio priartėjo (24:22). Komandos keitėsi sėkmingomis atakomis o po Aleksandro Klyuevo dėjimo ekipas skyrė vienas metimas (31:30). Paulius Ivanausko vedini „Prienai“ kėlinį užbaigė sėkmingiau ir po pirmos rungtynių pusės pirmavo (41:36).

Aikštelės šeimininkams vis nepavykdavo nutolti ir įpusėjus trečiajam kėliniui ekipas skyrė du taškai (47:45). R.Champhoro vedini „Nevėžio“ krepšininkai išlaikė intrigą ir po trijų ketvirčių (57:55).

Prienų krepšininkai trumpam spurtavo ketvirto kėlinio pradžioje, tačiau svečiai neketino sudėti ginklų ir vėl išlaikė saugų atstumą (69:65). Iniciatyvos ėmėsi Arnas Labuckas ir padidino ekipos pranašumą iki 7 taškų (72:65). Svečiams pradėjus skubėti, prieniškiai pasinaudojo jų klaidomis ir įtvirtino pergalę – 79:70.

„Prienai“: Dominykas Milka 15, Ovidijus Varanauskas 13 (5 rez. perd.), Giedrius Staniulis 12  (12 at.kam.), Arnas Labuckas 12 (8 at. kam.), Paulius Ivanauskas 12 (4 per. kam.).

„Nevėžis“: Roderickas Champhoras 20 (4 rez. perd.), Rytis Biliartas 16 (6 at. kam.),  Aleksandras Klyuevas 9 , Marcusas Monroe 9 (6 at. kam., 5 per. kam.).