Didžiąją mačo dalį Stambulo ir Belgrado komandos žengė koja kojon ir nugalėtojai paaiškėjo tik po papildomų 10 min.
Nuotr. AFP-Scanpix

Dramatiškame Eurolygos reguliariojo sezono antrojo rato D grupės mače Stambule prireikė net dviejų pratęsimų, po kurių pergalę šventė aikštės šeimininkai – Stambulo „Galatasaray“ (3-3) ekipa 110:103 (22:16, 23:24, 9:23, 28:19, 14:14, 14:7) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus.

Trečiojo kėlinio pabaigoje turkų deficitas siekė 9 taškus (52:61), tačiau per ketvirtąjį turkai sugebėjo išlyginti rezultatą – pratęsimą tritaškiu metimu baigiantis kėlinio laikui išplėšė nesulaikomai žaidęs Zoranas Ercegas.

Penkių papildomų minučių išsiaiškinti stipresnei komandai nepakako, tačiau per antrąjį pratęsimą savo sąlygas aikštėje jau diktavo be Martyno Pociaus ir šį kartą rungtyniavę Stambulo krepšininkai.

Carlosas Arroyo pataikė du tritaškius, į kuriuos „Crvena Zvezda“ tolygaus atsakymo neatrado.

Mače, kuriam teisėjavo ir lietuvis Tomas Jasevičius, „Galatasaray“ įžaidėjas Arroyo rungtyniavo be keitimų ir pelnė 26 taškus, tačiau dar rezultatyvesnis buvo aukštaūgis Ercegas, kurio sąskaitoje – 32 taškai ir 41 naudingumo balas.

Svečių gretose pasižymėjo 30 taškų surinkęs Luka Mitrovičius ir Bobanas Marjanovičius, pelnęs 23 taškus, atkovojęs 17 kamuolių ir surinkęs 39 naudingumo balus. Tuo metu krepšį netaikliai atakavęs svečių įžaidėjas Marcusas Williamsas atliko 17 rezultatyvių perdavimų.

Po šio mačo D grupėje po tris pergales savo sąskaitoje turi trys ekipos – „Galatasaray“, „Crvena Zvezda“ ir Klaipėdos „Neptūnas“.

„Galatasaray“: Zoranas Ercegas 32 (14/14 baud.), Carlosas Arroyo 26 (6/17 trit.), Keremas Gonlumas 15, Enderas Arslanas 15, Sinanas Guleras 10.

„Crvena Zvezda“: Luka Mitrovičius 30, Bobanas Marjanovičius 23 (17 atk. kam.), Nikola Kaliničius 21, Marcusas Williamsas 8 (1/9 trit., 17 rez. perd.).

Vaizdo reportažas:

2014-11-22 15:28
Nieko keisto, kad taip sužaidė Cverna Zvezda. Ten tik Marcus Williams ir Babanas Marjanovič yra rimti, toliau ten ne ką geresnis už Sinica. :D
2014-11-22 15:26
Anon59Nu ka su pergale Gala sveikinu ir Pocių!!! Svarbi pergale ,nes jau beveik uzsitikrindami vietą top 16, o taipogi Neptūnšu.. padedamas zemiau,viskas super!!! GALI NEPTŪNŠU.. S ATSISVEIKINT SU TOP 16,NES PO KITOS SAVAITES GRIŠ I 5-TĄ VIETĄ SUVISAM IR EUROCUPA'S LAUKS SILKIU,KUR GRUPEJ GEDĄ DARYS TOLIAU LT!! :DDD--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Oj kaip juoksiuos jei Neptūnas nugalės Cverna Zvezda išvykoje. Tada tavo mieliesiems serbams 5 vieta ne daugiau. :D

2014-11-21 23:47
Tikrai kosminės rungtynės. Bobanas 17 reb., williamsas 17 asist'u ,bet žiauriausia tai pavarė aroyo 6/17 trit. :DDDD. Visai jis nuprotėjo tiek mesdamas