Mindaugas Kuzminskas – įvykių sūkuryje
Nuotr. AFP-Scanpix
Mindaugas Kuzminskas solidžiai prisidėjo prie trečiosios Malagos „Unicaja“ (3-3) ekipos pergalės Eurolygos reguliariajame sezone. Puolėjas iš Lietuvos per 25 min. pelnė 14 taškų ir atkovojo 4 kamuolius, o Ispanijos komanda reguliariojo sezono B grupės rungtynėse namie 82:73 (22:23, 22:18, 22:22, 16:10) nugalėjo Zagrebo „Cedevita“ (1-5) krepšininkus.

Didžiąją susitikimo dalį vieni grupės autsaiderių itin rimtai priešinosi aikštės šeimininkams, kuriems iniciatyvą pavyko perimti tik ketvirtajame kėlinyje.

Sužaidus 30 min. ekipas skyrė tik 3 taškai (66:63), tačiau lemiamo kėlinio metu .svečių puolimas užstrigo ir tuo pasinaudoję Joano Plazos auklėtiniai susikrovė nedidelį, tačiau pergalę garantavusį pranašumą.

Kroatams nepavyko sulaikyti „Unicaja“ gynėjo Ryano Toolsono. Amerikietis pelnė 19 taškų (3/6 dvit., 3/4 trit.) ir kartu su Kuzminsku ir Vladimiru Golubovičiumi buvo tarp pagrindinių šeimininkų pergalės kalvių.

Po šios pergalės „Unicaja“ grupėje užima 3-iąją vietą.

„Unicaja“: Ryanas Toolsonas 19, Mindaugas Kuzminskas 14 (6/8 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud., 4 atk. kam.), Vladimiras Golubovičius 13, Kostas Vasileiadis 10, Carlosas Suarezas 8.

„Cedevita“: Miro Bilanas 21 (8 atk. kam.), Roko Ukičius 15 (9 rez. perd.), Marko Arapovičius 10, Ivanas Ramljakas 9, Nemanja Gordičius 9.