Johnas Wallas pranoko „Cavaliers“ žvaigždes
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Davido Blatto neramios dienos Klivlando „Cavaliers“ (5-6) klube tęsiasi. Šįkart vienais NBA lygos favoritų laikoma ekipa turėjo pripažinti Vašingtono „Wizards“ (8-3) pranašumą 78:91 (21:26, 21:29, 23:25, 13:11).

„Wizards“ pavojingai nutolo nuo svečių dar antrajame ketvirtyje. Po Paulo Pierce‘o tritaškio jie atitolo 13 taškų atstumu (48:35).

Pranašumą JAV sostinės ekipa didino ir po ilgosios pertraukos. Johno Wallo baudų metimai leido susikrauti 16 taškų persvarą (74:58). O po trečiojo kėlinio ekipas skyrė 15 taškų (80:65). Itin nerezultatyviame ketvirtajame kėlinyje „Cavaliers“ sugebėjo sumažinti atsilikimą 2 taškais.

Atsarginiai Klivlando ekipos žaidėjai pelnė vos 9 taškus. Didžiojo trejeto nario Kevino Love‘o sąskaitoje tik 8 taškai. O Kyrie Irvingas prametė visus 6 tritaškius.

„Šiuo metu mes esame tamsoje ir privalome surasti kelią į dienos šviesą“, – po rungtynių kalbėjo Blattas.

„Wizards“: Johnas Wallas 28, Bradley Bealas ir Kevinas Seraphinas po 12, Nene 10, Paulas Pierce‘as 9.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas ir Kyrie Irvingas po 22, Andersonas Varejao 10, Kevinas Love‘as 8.

2014-11-22 17:07
ByronVisus ramina tas, kad ir Heat komanda pirmais big3 susiejimo metais pradzioje sezono turejo minusini pergaliu/pralaimejimo santyki. Tad link vidurio sezono turetu apsislifuoti zaidimas. To visi ir laukiam.

Patylėk ! Kiek čia gali skųstis visiems? Kai laimi prieš silpną komanda, tai iškart sakai, kad jau įsivažiuoja, dabar vėl. Ir pralaimėjimas Vašingtonui.
+1
2014-11-22 14:33
asd
Jo... Kur karalius nusirito.. Galetu geriau losti..

--
-1
2014-11-22 14:25
.Karalius po svorio numetimo prarado savo pagrindini ginkla, ko pasekoje krenta pataikymo procentas. Vienintelis realus sansas jiems kazka pasiekti yra James statyti PF, tada nors greicio persvara turetu.

nenusisnekek. Blatt'as dar pries sezona sake, kad James zais toliau nuo krepsio. O prie krepsio yra kitu vyruku: Varejao, Love, Thompson. Ka ten James veiktu??? O kai meto tolimesnius metimus, tai ir kamuoliu dvizenklio skaiciaus neatkovoja ir procentas mazeja. Naturalu.
2014-11-22 13:23
Wall uz Jamesa gal ir negeresnis, bet uz Irvinga neabejotinai.
2014-11-22 10:50
Byronnu bb zino ar jis jau toks juodadarbis, gal anksciau ir buvo, bet dabar kolkas nieko padoraus nerodo gynyboje. Siandien per 25 minutes uzdejo 1 blocka, ir pats gavo 2 kartus blokus. Per tiek laiko nusiime vos 3 kamuolius. Nekazka, tiesa?

Gal ir taip is statistikos ziurint, bet sakyti kad Marionas buvo juodadarbis tai negalima. Puikiai atsimenu kai per finalus ta pati Lebrona puikiai buvo pridenges, manau cia kad Blattas daugiau kaltas del jo tokio ipaisymo i zaidima. Kad varzovu lyderius puikiai gali apginti tai faktas. O del paciu CAVS tai kuo greiciau reikia isvadas jiems daryti - Lebronas irgi matos ten nesistengia aiksteleje, kaip koks Dievas vaiksto; Jaunieji Irving ir Waitersas isvis vos gave kamuoli bando ismest patys vaidindami zvaigzdes. Aisku gerai kai Eastuose kapojasi, kur ir 37 pergaliu pakanka i PO iseit :D
2014-11-22 10:49
2 Byron
kodel visi as tai tikrai dziaugiuos kaip yra dabar, visada sakiau, kad lebrikas ispusta zvaigzde ir sakiau ir sakysiu, kad jis susens anksciau laiko nes turi baisu jump shota, ir nera clutch, taigi jam karjeros pabaiga bus sunki ir vargininati, kai negales savo atletiskumu naudotis, panasiai kaip shaqui
2014-11-22 10:47
AnonimasJamses kazkoks nebetoks net nesiverstu liezuvis ji laikyt pretendentu buti MJ ipediniu ar pan. Wallas geriau atrodo uz ji--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Nepjauk grybo , dar sakyk wallas geresnis zaidejas uz jamesa ...
+1
2014-11-22 10:22
2014-11-22 10:20
-3
2014-11-22 10:10
Ne Blato kalte, kad Wallas maudi Irvinga.

--
+3
2014-11-22 10:08
ByronSiaip Blatt'as tikrai cia niekuo detas. Akivaizdu tas, kad Cavs komandoje nera juodadarbiu gynyboje zaideju. Visi tik nori atakuoti ir taskus pelnyti, o gynyboje atidirbti juodai is tu kur daug laiko zaisti gauna - gali vos 2 zaidejai: James ir Varejao. O be gynybos - pergales tikrai nedaznos bus, bet tikekimes ipusejus sezonui apsisifluos ir prades labiau gintis bei suprasti vienas kita puolime. Ismoks laimeti!

Didelis CAVS fanas o del juodadarbiu Mariona pamirsta :D
+3
2014-11-22 10:05
-1
2014-11-22 09:48
Ka jus nusisnekat del pervertinto Blatto? :D Kad tokie kaip Irving, Waiters, Thompson ir kiti nelabai susiorentuojantys nesupranta Blatto deriniu, paruosto zaidimo plano tai nieks nekaltas. Jauciu ir Karaliene nelabai ikerta kas vyksta per minutes pertraukeles, kai max koki PnR tik ir tesupranta ir tai sunkiai :D Siaip neraa ko noret, kai Karaliene per pertraukeles bando Dieva vaizduot ir vos ne treneriu buti.

Tas pirmas komentatorius tai isvis kietas sako "paseno James" - nu blyn tokiu cirkininku paieskot reikia :DDDDDDD Zaidejas savo pike turetu buti, sako paseno. MJ tik nuo 28 i finalus pakliuvo ir 2 three-peat pasieke, Kobe paziurekit kaip varo, Timmy ir Dirk budami pensininkais, o cia matai James jau karjeros saulelydi isgyvena, tipo juodis ale viska irode, daugiau nera ka jam lygoj veikt - BEST OF ALL TIME :DDD nebejuokinkit vaikai :D

O siaip labai dziugu uz tokiu dirbtinu komandu kaip CAVS pralaimejima visuose sportuose. Galetu sitie cirkininkai su LBJ priesakyje ir i PO neiseiti, galetu vel prading Lebrone-kale