Šarūnas Kulevičius surinko 40 naudingumo balų
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
Joniškio „Delikateso“ (10-6) ekipa Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) turnyrinėje lentelėje kyla į viršų. Roberto Stankevičiaus auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 81:70 (18:12, 22:19, 19:20, 22:19) įveikė lentelės kaimynus Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ krepšininkus (9-7).

Šeimininkai dominavo viso susitikimo metu, o pamatus pergalei padėjo trečiajame kėlinyje, kurio metu buvo įgiję 15 taškų pranašumą (54:39).

Mačo pabaigoje klaipėdiečiai bandė sugrąžinti intrigą, tačiau nesėkmingai, todėl Joniškio ekipa šventė dešimtąją pergalę.

Nesustabdomas nugalėtojų gretose buvo neseniai „Delikatesą“ sustiprinęs Šarūnas Kulevičius. Gynėjas per 36 minutes įmetė 26 taškus (5/7 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 7/10 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko net 40 naudingumo balų.

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius 26 (11 atk. kam.), Žilvinas Petraitis 23, Benas Bagdonavičius 13 (11 atk. kam.), Žygimantas Šimonis 9.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Dainius Vaitelis 20, Julius Kazakauskas 13, Ignas Vaitkus 9, Donatas Norkus 7.