„Šilutė“ iškovojo šeštą pergalę NKL pirmenybėse
Nuotr. Linas Šilkaitis
Banguotai šiame sezone žaidžianti Šilutės „Šilutė“ (6-9) po vakarykščio pralaimėjimo išvykoje prieš Klaipėdos „Naftą-Uni-Akvaservis“ šiandien reabilitavosi savų žiūrovų akivaizdoje. Pamario komanda 95:90 (22:24, 35:19, 18:25, 20:22) nugalėjo „Vilnių“ (5-10).

Pirmajame kėlinyje nežymų pranašumą įgijo vilniečiai (22:24), tačiau antrajame Arvydo Straupio auklėtiniai svečiams primetė savo tempą ir nutolo 57:43. Trečiajame ketvirtyje daugiausia Andrew Fair dėka svečiai sumažino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus (75:68).

Ketvirtajame ketvirtyje estafetę iš Fair perėmė komandos draugai ir po Vitalijaus Lukšos dvitaškio skirtumas aptirpo iki 77:73. Penki taškai komandas skyrė ir įpusėjus kėliniui (82:77). Priešpaskutinę rungtynių minutę iniciatyvos ėmėsi šilutiškis Evaldas Šaulys ir timptelėjo saviškius į priekį (91:79), bet sėkmingu žaidimu atsakė Jermaine‘as Love‘as ir iki kėlinio pabaigos likus 30 sekundžių sušvelnino atsilikimą iki 93:88.

Pasinaudojęs šeimininkų klaida dvitaškį pridėjo Lukša (93:90), tačiau dviem taikliomis baudomis atsakė „Šilutės“ legionierius Jimmie Milesas (95:90). Per likusias 2 sekundes vilniečiai stebuklo nesukūrė ir turėjo pripažinti šeimininkų pergalę.

„Šilutė“: Evaldas Šaulys 25 (13 atk. kam.), Jimmie Milesas 21, Nerijus Anglickis 14, Edgaras Sosnovskis 9.

„Vilnius“: Jermaine‘as Love‘as 21, Andrew Fair 18, Vitalijus Lukša 13, Saulius Dumbliauskas 12, Kasparas Krasauskas 9.

2014-11-23 16:25
LeBronsss
A.Straupis galu gale pradejo leisti losti E.Sauliui - iskart matosi ir rezultatas. Gaila kad sezono pradzioje to nesuprato - pergaliu butu daugiau.
2014-11-22 18:33