Triumfuojantys Majamio „Heat“ klubo žaidėjai
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
Mačo pabaigoje užtikrintai rungtyniavę Majamio „Heat“ (8-6) ekipos žaidėjai Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo nelengvą pergalę.

Eriko Spoelstros auklėtiniai savo aikštėje 94:93 (23:22, 30:22, 14:28, 27:21) tik po atkaklios kovos palaužė Šarlotės „Hornets“ (4-10) komandos pasipriešinimą.

Luol  Deng
PTS 26 | REB 8 | AS 3 | BS 1 | EFF 31
Ketvirtojo kėlinio viduryje vieną baudos metimą iš dviejų pataikęs Cody Zelleris padidino Šarlotės klubo krepšininkų pranašumą iki septynių taškų (86:79), tačiau jo svečiams išlaikyti nepavyko.

Shabazzas Napier pelnė penkis taškus iš eilės, Chrisas Boshas pridėjo taiklų tolimą metimą ir „Heat“ komanda persvėrė rezultatą savo naudai (87:86).

Likus žaisti pustrečios minutės, „Hornets“ žaidėjai surinko penkis taškus paeiliui, taip išvesdami savo ekipą į priekį ir jai suteikdami minimalų pranašumą (93:91).

Prieš prasidedant paskutinei minutei, Mario Chalmersas pataikė vieną baudos metimą, Chrisas Boshas varžovų klaidą pavertė dviem taškais bei „Heat“ įgijo vieno tašką persvarą, kuri vėliau tapo pergalinga (94:93).

Paskutinės atakos metu dusyk savo metimus kartojusiems svečiams surengti rezultatyvios atakos nepavyko ir finalinė rungtynių skelbė aikštės šeimininkų – „Heat“ krepšininkų pergalę.

„Heat“: Luolas Dengas 26 (8 atk. kam.), Chrisas Boshas 20 (10 atk. kam.), Mario Chalmersas 20 (10 rez. perd.), Shabazzas Napier 14.

„Hornets“: Alas Jeffersonas 22 (12 atk. kam.), Lance'as Stephensonas 17, Kemba Walkeris 16, Gary Nealas 13, Cody Zelleris 11.

2014-11-24 14:22
Hornets stebin, atrodė pasistiprinę Stephensonu bus rimti pretendentai i top-4 rytuose, o dabar gausis taip kad sezono gale bus sėkmė patekti į playofus.

--
2014-11-24 11:54
1
Hornetsam truksta pernykscio mcrobertso, nebevaiksto taip kamuolys puolime. o siaip hornets jauciu puse sio sezono macu pabaige lemiamais metimais, tik baigtys skiriasi
2014-11-24 10:49