Neapolio „Eldo Basket“ krepšininkai panaikino 15 taškų deficitą, išplėšė pratęsimą ir pasiekę pergalę išsaugojo viltis žaisti kitame etape. Ketvirtadienį Italijos komanda išvykoje 93:88 (16:29, 20:18, 22:13, 15:13, 20:15) nugalėjo Stambulo „Fenerbache Ulker“ ekipą ir užkirto šiai kelią į antrą Eurolygos etapą.

Nuo dvikovos pradžios į priekį atitrūkę šeimininkai 13-ąją rungtynių minutę turėjo 15 taškų pranašumą – 35:20. Tačiau persvaros jie išlaikyti nesugebėjo – Tyrone‘o Elliso vedama „Eldo Basket“ po didžiosios pertraukos ėmė artėti ir išsiveržė į priekį 51:50.

Pratęsimą iškovojo Ellisas, kuris likus žaisti 42 sekundėms realizavo abu baudos metimus ir išlygino rezultatą. Paskutinės Damiro Mrsičiaus bei Jeffo Trepagnier atakos tikslo nepasiekė, o pratęsimą pradėję 11 taškų be atsako „Eldo Basket“ krepšininkai nepaliko varžovams vilčių.

„Fenerbache Ulker“: Ibrahimas Kutluay 17 taškų,Damiras Mrsičius ir Kasparas Kambala (12 atk. kam.) po 14, Eddie Basdenas 13, Willie Solomonas 11 (7 kld.).

„Eldo Basket“: Tyrone‘as Ellisas 29 (6/7 tritaškių, 5 rez. perd.), Michelas Morandaisas 17 (16 atk. kam.), Ansu Sesay 12, Richardas Rocca 9.

Ši pergalė išsaigojo „Eldo Basket“ galimybes žaisti kitame etape. Norėdami iškopti į antrą etapą italai privalo laimėti paskutines rungtynes prieš Trevizo „Benetton“, kuriuos pirmajame rate įveikė.