Eurolygos turnyro C grupės lyderių dvikovos nugalėtojas sprendėsi tik po pridėto laiko. Barselonoje vietos „Winterthur“ tik po pratęsimo buvo priversta pripažinti Maskvos CSKA pranašumą 70:78 (24:17, 19:10, 7:21, 15:17, 5:13).

16 taškų pranašumą per pirmąją rungtynių pusę susikrovę „Winterthur“ krepšininkai turėjo išmokti skaudžią pamoką – per antrąją rungtynių dalį rusai pasivijo šeimininkus, o per pridėtą laiką „Winterthur“ buvo bejėgiai prieš CSKA puolimą.

Rungtynės aikštelės šeimininkams galėjo baigtis ir anksčiau – jei paskutiniąją ketvirtojo kėlinio sekundę mestas Jaka Lakovičiaus tolimas metimas būtų nepasiekęs tikslo, CSKA būtų laimėję 65:62. Visgi maždaug iš 7 metrų skriejęs Lakovičiaus tritaškis buvo taiklus ir „Winterthur“ išplėšė pratęsimą.

Jau per pridėtą rungtynių laiką CSKA spurtavo 7:0 ir „Winterthur“ galimybės iškovoti pergalę sumažėjo iki minimumo (76:68).

CSKA: Johnas Holdenas 18, Davidas Andersenas 15, Theodoros Papaloukas 14, Trajanas Langdonas 12, Thomas Van Den Spiegelis 10.

„Winterthur“: Jaka Lakovičius 13, Juanas Carlosas Navarro 11, Gianluca Basile 10.