Jonas Valančiūnas buvo nesustabdoma jėga po krepšiais
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Toronto „Raptors“ (12-2) namuose laimėjo sunkią kovą prieš Fynikso „Suns“ (9-6), o „centras“ iš Lietuvos Jonas Valančiūnas pasiekė savo asmeninį rezultatyvumo rekordą. „Raptors“ varžovus parklupdė 104:100 (29:26, 25:22, 27:18, 23:34).

Jonas  Valančiūnas
PTS 27 | REB 11 | BS 1
Sėkmingai sužaidę trečiąjį kėlinį, „Raptors“ žaidėjai visiškai kontroliavo situaciją aikštelėje. Jono Valančiūno pelnytas 23-asis taškas baigiantis ketvirčiui leido įgyti 15 taškų pranašumą (81:66), bet juo ilgai džiaugtis šeimininkai negalėjo.

Vos per 3 pirmąsias ketvirtojo kėlinio minutes, laimėję atkarpą 14:2, „Suns“ krepšininkai priartėjo iki 3 taškų (80:83). O likus žaisti 3 minutes Erico Bledsoe pataikyti baudų metimai jau leido pirmauti „Suns“ (95:94).

Paskutiniosios rungtynių minutės metu abi ekipos taškus rinko tik baudų metimais, tašką rungtynėse padėjo likus žaisti 5,2 sekundės pataikytos DeMaro DeRozano baudos, po kurių „Suns“ nieko nuveikti nebesuspėjo.

Vos 1 dvitaškį iš 11 prametęs Valančiūnas pelnė 27 taškus (7/8 baudos) ir atkovojo 11 kamuolių per 32 minutes. Vidurio puolėjas blokavo 1 varžovų metimą ir dukart suklydo.

Iki šiol rezultatyviausios lietuvio rungtynės buvo praėjusio sezono mačas vykęs 2014-ųjų balandžio 13 dieną. Rungtynėse prieš Filadelfijos „76ers“ Valančiūnas tą kartą pelnė 26 taškus.

„Raptors“: Jonas Valančiūnas 27 (11 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 23, Louisas Williamsas 17, Kyle‘as Lowry 14, Terrence‘as Rossas 13.

„Suns“: Ericas Bledsoe 25, Markieffas Morrisas 17, Isiah Thomasas 16, Geraldas Greenas 13.

Rungtynių epizodai:

1 2  »
2014-11-25 23:54
experto
Deja per paskutinias lemiamas 4min sedejo ant suolo.
2014-11-25 17:33
Mldc Jonas,pavarė kaip reikiant.Taip ir turi žaist prieš komandą,kuri turi lėvus centrus.O Casey ir toliau stebina-nelabai aš jo mėgstu,nu bet tenka pripažint,kad jis turi kažkokią taktiką,kuri padeda komandai laimėt.Jei taip ir toliau,tai šiemet Raptoriai tikrai toli turėtų eiti.

--
2014-11-25 16:54
Jonas Valanciunas Full Highlights 2014.11.24 vs Suns - 27 Pts, Career-High!

2014-11-25 15:42
kasioguru
Skaudžiai krito Valančiūnas, tikiuosi nieko rimto čia jam.

hmz
sunku šiaip straipsnius rašyt. Žinai, iš pat ryto, rungtynių daug, visas kuo greičiau reik peržvelgt, po straipsniuką įmest. Dažnai gaunasi tiesiog copy paste ir aklas vertimas iš anglų. Tai ir tų klaidų pasitaiko. Aišku, toleruoti to nereikia, bet suprasti galima :)
+1
2014-11-25 13:14
to hmz
Bet basketnews tai klysta daznai ant tokiu :D
2014-11-25 13:13
hmz
šiaip tikrai neprisimenu visų rungtynių ir patikrinau net :D matai, žiūrėjau varžybas ir ten kelis kart net kalbėjo jie, kad čia karjeros rekordas Jono, o ten neklysta komentatoriai ant tokių dalykų :) Tai pagalvojau, kad gal tu su kokiom draugiškom varžybom maišai, ar su vasaros lyga :) Bet kai atradau šitas varžybas, pagalvojau, kad tikriausiai tiesiog suklydai. Pasitaiko :)
2014-11-25 13:02
to hmz
Jo apie tas, slepiuos po medziu lapais :D
2014-11-25 11:49
hmz to ...
http://www.basketball-reference.com/boxs... apie šitas varžybas tu? 26 taškai ir tai ankstesnis jo karjeros rekordas. Kitą kart prieš ką nors tvirtindamas, pasitikrink faktus.
+1
Gia_sou15 pts per 1 kėl...galėjo verst kokių 40 pts be problemų, bet kur tau - pasų vėliau gavo nulį...keista komanda, su kosminiu treneriu... bet laimi ir ką tu jiems...

Na zinok, mes norime, kad lietuviui sektusi kuo geriau, bet jei komanda beveik visada laimi, tai i trenerio 'darza' nei akmenuko negalima mesti. Vat jei pralosinetu, tada galima butu liurbiu vadinti, kad per Jona nebando zaisti, kad gal kazkas pasikeistu. O dar abejoju ar gali buti geresni rezultatai su esama sudetimi. Joje nera jokiu super zvaigzdziu, bet komanda turi geriausia rezultara visamen ba.
2014-11-25 11:23
15 pts per 1 kėl...

galėjo verst kokių 40 pts be problemų, bet kur tau - pasų vėliau gavo nulį...

keista komanda, su kosminiu treneriu... bet laimi ir ką tu jiems...
2014-11-25 09:49
to asJie isvykoj zaide kevale tu...Ir isvykoj jie laimejo 4 kart ir pralaimejo tik 2..--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

is kur tokiu ziopliu islenda - sunku statsus susirast? 4 tezaide ir 3 is ju laimejo.
2014-11-25 09:47
nenuvertinant Jono puikaus rezultato, jis padare tai, ka ir turejo padaryt, nes Suns priekis yra vienas prasciausiu lygoj. butu keista, jei Jonas negautu pasireikst pries visokius Plumlee ar Len. o del Raptors pergaliu kol kas irgi nereikia pervertint - is 14 varzybu net 10 zaista namie ir ne su paciais stipriausiais. plius rytuose pagrindiniai konkurentai arba subyreje (Bulls, Pacers, Heat), arba dar tik iesko savo zaidimo (Cavs), tad Raptors turi puikia proga atsiplest nuo ju sezono pirmoj pusej. siaip komanda gera, ypac suolas, tad jei visi liks sveiki ir atejus rimtiem musiam nezais savanaudiskai, gali toli eit.