Jamesas Hardenas ir Donatas Motiejūnas tapo pagrindiniais pergalės kalviais
Nuotr. AFP-Scanpix
Be Dwighto Howardo rungtyniavusi Hjustono „Rockets“ (11-3) ekipa su Donatu Motiejūnu priešakyje pasiekė vienuoliktąją pergalę. „Rockets“ įveikė vienus Rytų konferencijos autsaiderių Niujorko „Knicks“ (4-11) 91:86 (27:26, 24:20, 18:23, 22:17).

James  Harden
PTS 36 | REB 6 | AS 6 | ST 3 | BS 1

Rungtynės anksčiau laiko baigėsi „Knicks“ lyderiui Carmelo Anthony. Sužaidęs 18 minučių, Anthony pajuto stiprų nugaros skausmą. Nepaisant to, jog aikštelėje puolėjas daugiau nepasirodė, jis liko vienintelis svečių gretose pelnęs dviženklį taškų skaičių.

Netekę Anthony, per antrajame kėlinyje likusias žaisti 1 minutę ir 45 sekundes „Knicks“ krepšininkai surengė spurtą ir atsilikimą sumažino nuo 11 (38:49) iki 5 (46:51).

„Rockets“ ekipai nebuvo lengviau žaisti prieš be lyderio likusius svečius. Amare'o Stoudemire‘o metimas trečiojo kėlinio pabaigoje atstatė lygybę (69:69).

Vis tik ketvirtajame kėlinyje „Knicks“ neįstengė suvaldyti Jameso Hardeno. Pasaulio čempiono į priekį vedama Hjustono ekipa pasiekė nelengvą pergalę namuose 91:86.

Starto penkete rungtynes pradėjęs ir 32 minutes žaidęs Motiejūnas rezultatyvumu „Rockets“ gretose nusileido tik Jamesui Hardenui. Lietuvis pelnė 13 taškų (5/10 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), atkovojo 8 kamuolius, po kartą perėmė kamuolį, blokavo metimą ir suklydo.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 36 (7/12 trit.), Donatas Motiejūnas 13, Trevoras Ariza 10, Jasonas Terry 8.

„Knicks“: Carmelo Anthony 14, Travisas Wearas ir Jose Calderonas po 9, Pablo Prigioni, Shane‘as Larkinas ir Amare Stoudemire‘as po 8.

Rungtynių epizodai:

2014-11-25 18:09
Džiugu,kad pas Doncę pagaliau atsiranda tas stabilumas,kurio jdm trūko.Matyt turėjo rimtą pokalbį su treneriu arba valdžia ir dingo tos psichologinės problemos.O dėl Knicksų,tai dabar ir paaiškės,ar jiems geriau su Carmelitu,ar be jo.Šiandien be jo atrodė tikrai neblogai.Pamatysim kaip bus kitose rungtynėse.

--
2014-11-25 16:37
marchello
Panasu kad hardeno hateriai pamazu uzsiciaupia. Vienas istrauke varzybas eilini karta, o D-mo irgi mldc. Panasu kad uzsitarnavo stabiliai vieta rotacijoj kai gris Tj.

--
2014-11-25 13:50
anon
motiejunas pastaruoju metu demonstruoja zaidima toki koki turejo pre-seasone. Pradzioj sezono turbut buvo biski su psichologija blogai, perdaug gal isitempes. Dabar vel pradejo zaist normaliai gaves po 30min per paskutinius matchus. Sekasi motiejunui siektiek sakyciau kad DH ir Tjones abu traumuoti :). Bet pokolkas naudojasi proga. Vasara gali but paspirtis rinktinei geras DMo zaidimas puolime ir ypac ginyboj.
2014-11-25 11:13
Tomas
tai akivaizdus įrodymas n-tajį kartą kad Carmelo tik savanaudis statistas.
2014-11-25 07:13
bet kas įdomiausia
Kad abu lietuviai gerai žaidžia laiminčiose komandose,kuriose ir jų pačių indėlis į tą pergalę būna nemažas,va kas mane stebina