Dirkas Nowitzki pelnė 22 taškus, o jo oponentas Luisas Scola surinko dvigubą dublį
Nuotr. AP-Scanpix
Be Royaus Hibberto besiverčianti Indianos „Pacers“ (6-8) ekipa pateikė siurprizą išvykoje 111:100 (25:24, 30:26, 30:28, 26:22) įveikdama Dalaso „Mavericks“ (10-5) krepšininkus.

Pergalės pamatus svečiams paklojo tolimi metimai. „Pacers“ pataikė 13 tritaškių iš 26 (50 proc.).

Net 7 iš 10 žaidusių „Pacers“ krepšininkų pelnė dviženklį taškų skaičių. Visus keturis kėlinius laimėję svečiai dviženklę persvarą įgijo ketvirtajame kėlinyje po Damjano Rudežo tritaškio (98:86).

Nepaisant visų Dirko Nowitzki ir Monta Elliso pastangų puolant, Dalaso komanda nerado priešnuodžių „Pacers“ puolimui. Indianos ekipa sugebėjo pranašumą išlaikyti iki pabaigos ir pirmą kartą šiame sezone privertė „Mavericks“ pralaimėti antrą sykį iš eilės.

„Mavericks“: Monta Ellis 24, Dirkas Nowitzki 22, Chandleris Parsonsas 16, Brandonas Wrightas 13.

„Pacers“: Donaldas Sloanas 29, Luisas Scola 14 (11 atk. kam.),  Rodney Stuckey 12, Damjanas Rudežas ir Chrisas Copelandas po 11.