Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė buvo arti dvigubo dublio
Nuotr. „Hoptrans-Sirenos“
Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) mače Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (-7) antrą kartą šį sezoną nugalėjo Vilniaus „Jaunuosius talentus“ (2-8). Kaunietės išvykoje rezultatu 92:77 (25:21, 28:22, 27:10, 12:24) įveikė sostinės ekipą.

Antrajame ketvirtyje sužaidus 3 minutes „Sirenos“ šovė į priekį ir po tikslių atakų susikrovė dviženklį pranašumą – 36:25. Tačiau atkarpą 9:0 sužaidusios vilnietės atsilikimą sumažino ir sugrąžino intrigą – 39:41.

Kėlinio pabaiga buvo ir vėl sėkmingesnė „Sirenoms“, kurios spurtavusios 7:0 susigrąžino turėtą persvarą – 49:41. Kėlinį dvitaškiu metimu baigė Gintarė Jasiunskaitė ir sugrąžino „Sirenoms“ dviženklį pranašumą – 53:43.

Trečiajame kėlinyje iniciatyvą į savo rankas perėmė kaunietės, kurios po spurto 9:0 susikrovė jau įtikinamą pranašumą – 63:45. Nors krepšį taikliai atakavo vilnietės Laura Juškaitė ir Gabija Meškonytė, tačiau priartėti prie varžovių „Jauniesiems talentams“ nepavyko.

Kėlinio pabaigoje „Sirenų“ pranašumas dar labiau išaugo leido susikrauti jau 27 taškų pranašumą – 80:53.

Nors atrodė, kad paskutinės dešimt minučių tebebus formalumas, tačiau „Jaunieji talentai“ aktyviai sužaidę puolime, kiek sumažino atsilikimą (75:86) ir sugrąžino intrigą. Tačiau „Sirenų“ susikrautas pranašumas per pirmuosius tris kėlinius leido kaunietėms švęsti pergalę svečiuose rezultatu  92:77.

„Jaunieji talentai“: Laura Juškaitė 22 (7/12 dvitaškiai, 12 atk. kam., 33 naud. bal.), Ieva Savickaitė 12, Austėja Širšinaitytė 11 (7 rez. perd.), Agnė Bobinaitė 10.

„Hoptrans-Sirenos“: Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 21 (9 atk. kam., 6 rez. perd., 32 naud. bal.), Gintarė Jasiunskaitė 19 (6/8 dvitaškiai), Akvilė Baronėnaitė 14, Rasa Knyzaitė 13 (6 rez. perd.).