Tryliktosios Eurolygos savaitės geriausiu krepšininku tapo Trevizo „Benetton“ narys Terrellas Lyday. Net 31 tašką pelnęs amerikietis surinko 40 naudingumo balų ir neturėjo konkurentų kovojant dėl naudingiausiojo titulo.

Trevizo komandai atstovaujantis Lyday per dvikovą su Po Ortezo „Elan Bearnais“ komanda žaidė 33 minutes ir pelnė 31 tašką (6/7 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 7/7 baudų). Amerikietis taip pat atkovojo 2 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė bei išprovokavo 6 pražangas.

Lyday surinko 40 naudingumo balų – trečdalį visos komandos balų, o „Benetton“ namie 87:66 sutriuškino svečius iš Prancūzijos.

Antras naudingiausiųjų sąraše liko kito Italijos klubo amerikietis. 34 naudingumo balus gavo Tyrone‘as Ellisas, atstovaujantis Neapolio „Eldo Basket“ ekipai.

Ellisas per 37 minutes surinko 29 taškus (2/6 dvitaškių, 6/7 tritaškių, 7/8 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė bei išprovokavo 5 pražangas.

„Eldo Basket“ išvykoje po pratęsimo 93:88 įveikė Stambulo „Fenerbache Ulker“ ir išsaugojo viltis žaisti kitame etape. Be Elliso, į pergalę taip pat svarų indėlį įdėjo Michelis Morandaisas. Jis surinko 32 naudingumo balus ir geriausiųjų sąraše užėmė trečiąją vietą.

Morandaisas žaidė 38 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (1/5 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 9/13 baudų), atkovojo net 16 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, 4 kartus suklydo ir 3 prasižengė bei išprovokavo 9 pražangas.

Ketvirtąją vietą užėmė Maskvos „Dinamo“ graikas Antonis Fotsis, kuris surinko 30 naudingumo balų (13 taškų, 12 atkovotų kamuolių, 7 išprovokuotos pražangos), o penktas liko Belgrado „Partizan“ aukštaūgis Kosta Perovičius, kuris surinko 29 naudingumo balus (19 taškų, 7 atkovoti kamuoliai).