DeMarcusas Cousinsas mėgina pralaužti „Hornets“ gynybinius įtvirtinimus
Nuotr. AP-Scanpix

Puikiai šiame Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) sezone rungtyniaujantis DeMarcusas Cousinsas ir jam itin sėkmingai talkinęs Omris Casspi buvo pagrindiniai trečiosios iš eilės Sakramento „Kings“ (9-5) pergalės kalviai. Kartu sudėjus jie pelnė 44 taškus, o be Rudy Gay ir Darreno Collisono žaidusi Sakramento komanda išvykoje 99:89 (27:16, 22:33, 26:21, 24:19) nugalėjo Naujojo Orleano „Pelicans“ (7-6) krepšininkus.

Sužaidus du kėlinius „Kings“ situacija neatrodė labai gera – dvi technines pražangas užsidirbęs svečių treneris Michaelas Malone jau buvo išvytas iš aikštės, o po pirmojo ketvirčio turėtas 11 taškų pranašumas buvo ištirpęs (49:49).

Nepaisant to, Sakramento kolektyvas nepalūžo. Po pertraukos komandą į priekį timptelėjo puikiai krepšį atakavęs Casspi, o gynyboje svečiai sugebėjo sukaustyti vieną prastesnių sezono mačų sužaidusį „Hornets“ lyderį Anthony Davisą 14 taškų (4/12 dvitaškių).

Sužaidus 36 min. „Kings“ buvo priekyje 75:70, o ketvirtajame kėlinyje savo pranašumą padidino iki dviženklio ir iniciatyvos iš rankų nebepaleido.

Cousinsas šį sykį žaidė 35 min., per kurias surinko 22 taškus (8/18 dvitaškiai). Lygiai tiek pat taškų pelnė ir 36 min. rungtyniavęs Casspi (9/14 dvitaškiai).

„Aš nemėginau būti tuo, kuo nesu. Mes puikiai žaidėme puolime, mes greitai bėgome“, – po mačo savo indėlio nesureikšmino krepšininkas iš Izraelio, rungtynes pirmą sykį šiame sezone pradėjęs starto penkete.

Pažymėtina, kad „Kings“ šį sykį labai taikliai atakavo nuo baudų metimo linijos. Tikslą pasiekė 20 iš 24 metimų.

„Kings“: DeMarcusas Cousinsas 22 (9 atk. kam., 5 rez. perd., 5 kld.), Omris Casspi 22 (4 atk. kam.), Ramonas Sessionsas 15 (6 rez. perd.), Ray`us McCallumas 12, Benas McLemore`as 10.

„Pelicans“: Tyreke`as Evansas 22 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Ryanas Andersonas 20, Anthony Davisas 14 (9 atk. kam.), Jrue Holiday 11.

Vaizdo reportažas:

2014-11-26 11:07
"DeMarcusas Cousinsas mėgina pralaužti „Hornets“ gynybinius įtvirtinimus" RLY, BNEWS?
2014-11-26 10:46