Evaldas Kairys buvo geriausias žaidėjas nugalėtojų gretose
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (5-1) be didesnio vargo iškovojo pergalę Baltijos krepšinio lygoje (BBL). Manto Šerniaus auklėtiniai namuose 77:62 (14:19, 20:8, 22:19, 21:16) nugalėjo Ronaldo Rutkausko atstovaujamą „Parnu“ (1-4) klubą.

Rungtynių pradžioje estai rimtai kibo šeimininkams į atlapus ir neketino jiems nusileisti, tačiau antrojo kėlinio pabaigoje pasvaliečiai spurtavo 10:3 ir į rūbinę išėjo turėdami 7 taškų pranašumą – 34:27.

Po didžiosios pertraukos „Pieno žvaigždės“ ėmė dar labiau didinti persvarą bei privertė varžovus pamiršti viltis iškovoti pergalę šiose rungtynėse.

Pasvaliečiams pavyko pristabdyti geriausiu praėjusios savaitės BBL žaidėju pripažintą Rutkauską. Puolėjas iš Lietuvos per 30 minučių pelnė 7 taškus (2/6 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus suklydo, 3 kartus pažeidė taisykles bei surinko 3 naudingumo balus.

„Pieno žvaigždės“: Evaldas Kairys 17 (9 atk. kam.), Laimonas Kisielius 15, Kyle‘as LaMonte‘as 9, Alexas Oriakhi 8 (8 atk. kam.), Osvaldas Olisevičius ir Benjaminas Brustas po 7.

„Parnu“: Sandis Silavsas 18, Silveris Leppikas 16, Renato Lindmetsas 8, Ronaldas Rutkauskas 7.