Roderickui Camphorui iki trigubo dublio pritrūko 4 rezultatyvių perdavimų
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Kėdainių „Nevėžio“ (0-5) krepšininkai pirmąjį Baltijos krepšinio lygos (BBL) ratą baigė eiliniu pralaimėjimu. Kėdainių klubas C grupės autsaiderių dvikovoje 86:90 (18:19, 13:26, 29:23, 26:22) nusileido Maskvos „Dynamo“ (1-4) ekipai.

Prie „Nevėžio“ vairo debiutavo naujasis komandos vyriausiasis treneris Mindaugas Budzinauskas, kuris pakeitė pasitraukusį Virginijų Sirvydį.

Rusijos ekipa antrojo kėlinio viduryje spurtavo 14:0 ir įgijo apčiuopiamą persvarą – 45:31, tačiau legionierių pastangomis „Nevėžiui“ ketvirtojo kėlinio pradžioje pavyko išlyginti rezultatą. – 69:69.

Paskutinę rungtynių minutę atsilikinėdami 4 taškais (83:87) kėdainiečiai turėjo net tris šansus iš eilės sumažinti deficitą, tačiau Andriaus Aleksandrovo, Rodericko Camphoro bei Justo Tamulio tritaškiai skriejo pro šalį, todėl „Nevėžiui“ teko susitaikyti su pralaimėjimu.

„Nevėžis“: Justas Tamulis 19, Marcusas Monroe 17 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Aleksandras Klyuevas 15 (8 atk. kam.), Rytis Biliartas 12, Roderickas Camphoras 10 (13 atk. kam., 6 rez. perd.), Andrius Aleksandrovas 8.

„Dynamo“: Tyshawnas Tayloras 22, Pavelas Gromyko 18 (9 atk. kam.), Jevgenijus Karpenko 15, Aleksėjus Kuznetsovas 11, Denisas Zakharovas 7.

klaids
ka jus cia keiciate? juk ir pasiemete nerealias pergales ir vsio. Nepralaimekite tik Mazeikiams, o kam keist ta trenerriuaka gera?