Deronas Williamsas surinko dvigubą dublį
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Filadelfijos „76ers“ (0-15) klubo tragedija tęsiasi. 15 pralaimėjimą iš eilės Filadelfijos ekipa patyrė namuose 91:99 (19:32, 22:17, 26:23, 24:27) pralaimėdama Bruklio „Nets“ (6-8).

Dar antrajame kėlinyje „Nets“ įgijo 20 taškų persvarą (39:19), bet ginklų nesudėję aikštės šeimininkai sugebėjo deficitą panaikintį.

Ketvirtąjį kėlinį pradėję 5 taškais be atsako šeimininkai rezultatą išlygino (72:72). „Nets“ į priekį sunkiu momentu vedė Alanas Andersonas. Puolėjas ketvirtajame kėlinyje pelnė 10 taškų.

Pusantros minutės atkarpą laimėjusi 9:2 „Nets“ komanda privertė „76ers“ žaidėjus eilinį kartą palikti areną nuleistomis galvomis.

„76ers“: K.J. McDanielsas ir Tony Wrotenas po 18, Hollisas Thompsonas 14, Henry Simsas 12, Lucas Mbah a Moute 10.

„Nets“: Joe Johnsonas 21, Brookas Lopezas 19, Deronas Williamsas 17 (10 rez. perd.), Alanas Andersonas 12.

2014-11-27 13:34
ka jus dleaguesNu nebesvaikit jus. 76eriai daro rebuilding process. Pora metu ir pamirsit jus sita ju sezona. Neturi nba teises kazka ismest is lygos del to, kad jie " neva " netempia lygio. Tiesiog jie neturi superstarsu kaip vakaru komandos, zaidzia jaunimas, kuris uzaugs i star ar superstarus.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt