Sony Weemsas į Eurolygos čempionų krepšį įmetė 19 taškų
Nuotr. AFP - Scanpix
Įspūdingą pergalę Eurolygoje iškovojo be pralaimėjimų žygiuojanti Maskvos CSKA (7-0) ekipa. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai išvykoje 84:61 (25:12, 15:18, 19:16, 25:15) nepasigailėjo Tel Avivo „Maccabi“ (4-3) krepšininkų.

Be traumuoto lyderio Milošo Teodosičiaus verstis turinti Maskvos ekipa galingai pradėjo rungtynes ir jau pirmosiomis minutėmis įgijo dviženklį pranašumą – 15:4.

Antrajame kėlinyje dabartiniai Eurolygos čempionai stengėsi nenusileisti šeimininkams ir bandė vytis, tačiau CSKA išlaikė dviženklę persvarą iki didžiosios pertraukos – 40:30.

Vos 52 procentų taiklumu (11/21) baudas mėtę žydai nesugebėjo įjungti aukštesnės pavaros bei pasivyti varžovų ir po didžiosios pertraukos, o ketvirtajame kėlinyje subyrėjo galutinai.

Sony Weemso vedama CSKA mačo gale laimėjo atkarpą 14:0 ir tik Marquezo Hayneso taškai paskutinėmis sekundėmis išgelbėjo „Maccabi“ nuo visiško pažeminimo.

CSKA: Sonny Weemsas 19, Aleksandras Kaunas 15 (10 atk. kam.), Nando De Colo ir Andrėjus Voroncevičius po 13, Aaronas Jacksonas 10, Kyle‘as Hinesas 9.

„Maccabi“: Devinas Smithas 14, Sylvenas Landesbergas 12, Marquezas Haynesas 11.

cska
o tai kuom tas tritaskis Marquezo Hayneso paskutinemis sekundemis isgelbejo Maccabi nuo visisko pazeminimo, ar yra skirtumas 23 pts ar 26? CSKA siemet be Messinos fantastiskai zaidzia
2014-11-27 23:09