Kauno „Atleto“ krepšininkai padarė tris kartus daugiau klaidų už varžovus ir patyrė nesėkmę. Penktadienį per Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynes namie kauniečiai 74:96 (20:29, 19:18, 16:21, 19:28) nusileido pirmoje turnyrinės lentelės pusėje žengiantiems panevėžiečiams.

Per šias rungtynes „Panevėžys“ prarado vos 6 kamuolius ir tai buvo pagrindinė jų pergalės priežastis. „Atletą“ palaidojo net 19 jų padarytų klaidų.

Nuolat atsilikinėjęs „Atletas“ trečiojo kėlinio pradžioje sumažino deficitą iki 4 taškų, kai Nerijus Lisauskas pataikė dvitaškį su pražanga – 47:51. Tačiau tuomet „Panevėžys“ pelnė 10 taškų be atsako, atitrūko 61:47 ir per likusį laiką tik padidino savo pranašumą.

Dviženklį pranašumą „Panevėžys“ įgijo dar per pirmąjį kėlinį. Po Šarūno Vėliaus dvitaškio 6-ąją dvikovos minutę panevėžiečiai atitrūko 20:8. Vis dėlto Darius Lukminas pataikė du tritaškius, Linas Juknevičius įmetė tritaškį su varžovo pražanga ir įpusėjus antrajam ketvirčiui rezultatas tapo lygus 33:33.

„Atletas“: Nerijus Lisauskas 22 taškai (9 atk. kam.), Giedrius Kurtinaitis 13, Linas Juknevičius ir Darius Lukminas (6 kld.) po 11, Mantas Simonavičius 8.

„Panevėžys“: Virginijus Sirvydis, Gintautas Vileita (8 atk. kam.) ir Giedrius Jankauskas po 14, Marius Pociukonis 13, Tomas Gaidamavičius ir Šarūnas Vėlius po 10, Tomas Černeckis 9.

Po pergalės „Panevėžys“ vėl tapo vienvaldžiu ketvirtosios vietos LKL savininku. Panevėžiečiai per 10 rungtynių laimėjo 6 kartus ir viena pergale lenkia rungtynėmis mažiau žaidusį Klaipėdos „Neptūną“. Vos kartą per 10 susitikimų laimėjęs „Atletas“ žengia aštuntas.

Gintariukas is atleto jau 2as rungtynes is eiles taip neblogai sujuda. Beje tiem kas nebuvo siose varzybose, o tai sudarytu 99,99% kauno populiacijos (nes kazkaip vienisas halej jauciaus), zinokit kad buvo uzmestas alleyoop'as nerealus cizikui kur dalyvaus dejimu konkurse... ir pritruko tik ciut ciut....
2007-01-27
-1
nu dar neaisku kas su kuo zais ir kieno aikstes pranasumas bus. Ypac 3,4,5 vietas siuo metu uzimanciu klubu
2007-01-26
panevėžys šiam sezone gan neblogai atrodo. tai tik padidina intriga ketvirtfinaliuose (kalbu apie 3-6 ir 4-5 vietu poras)