Kaziui Maksvyčiui su „Neptūno“ ekipa išvykose sėkmingai pasirodyti nesiseka
Nuotr. BasketNews.lt/M.Gailiūnas
Klaipėdos „Neptūno“ vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis po pralaimėjimo Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipai (62:79) pripažino, kad varžovai šiose Eurolygos rungtynėse žaidė kur kas geriau.

„Su Serbijos komandomis daug kartų teko susidurti, kuomet dar treniravau jaunimo rinktines. Puikiai žinojau, koks sunkus gali būti mačas. Susitikimas vienodai svarbus buvo abiems ekipoms, bet po jo „Crvena Zvezda“ atsidūrė arčiau atkrintamųjų varžybų, – sakė Masksvytis. – Turėjome problemų susidūrę su agresyvia varžovų gynyba. Ypač – antroje mačo dalyje. Trečiajame kėlinyje „Zvezda“ žaidė puikiai ir tuo metu nulėmė susitikimo baigtį“.

„Crvena Zvezda“ strategas Dejanas Radonjičius po pergalės džiaugėsi, bet tai darė santūriai. „Šis laimėjimas pagerino mūsų galimybės iškopti į „Top 16“ etapą. Nebuvo lengva pasiruošti mačui, bet mes įveikėme spaudimą ir tikiuosi, kad ateityje žaisime tik geriau“, – teigė serbas.

Anot jo, bene vienintelė problema šiame susitikime buvo puolime „Neptūno“ atkovoti kamuoliai, kurių klaipėdiečiai sugriebė net 16 (šeimininkai – 9).

„Turėjome šiokių tokių sunkumų, nes varžovai nemažai kamuolių atkovodavo po mūsų krepšiu, tai padėjo jiems surengti ir antrojo kėlinio spurtą. Po pertraukos mes darėme būtent tai, ko reikėjo, kad rungtynės būtų laimėtos. Problemos po lenta tęsėsi, bet pagal kitus žaidimo aspektus atrodėme kur kas geriau“, – pažymėjo Radonjičius.

Anot 36 naudingumo balus surinkusio „Crvena Zvezda“ milžino Bobano Marjanovičiaus, raktu į pergalę tapo gynyba.

„Manau, kad mes labai sėkmingai gynėmės, apie tai kalbėjome ir persirengimo kambaryje. Antrajame kėlinyje išsibalansavome ir pasimetėme, bet po ilgosios pertraukos viską atlikome puikiai“, – tvirtino nesulaikomai rungtyniavęs 221 cm ūgio serbas.

Po 7-ojo turo „Crvena Zvezda“ su 4 pergalėmis pakilo į antrąją B grupės poziciją, o 3 kartus laimėjęs „Neptūnas“ turnyro lentelėje smuktelėjo į penktąją vietą.

Anon55
Viskas jau aišku dėl galutines padėties Neptūnš..o ir Mokskvičium( Makskvicium :DD) PO NAUJŲ GALĖS ,,ARDYTIS " Europos taurej!! Nes ,gal per atsitiktinumą( kuriuo abejoju,nes jau lubas pasieke) nugales Galatasray,nors aš neabejoju ,kad bus atvirkšciai ,NES 4 PERGALIŲ JAU NET REALIAI IR TEORIŠKAI NEBEUŽTENKA ,MATOS JAU VIŠAIS VARIANTAIS(ISSKYRUS KAI TURI + TASKU SANTYKI ,KA TURI ZVEZDA) kuri JAU GARANTUOTAI TOP16 ,nesvarbu likę math'šai jiem praktiškai,nebent del geresnes vietos galutinej lentelej :D!!