Devintąją pergalę per Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pirmenybes iškovojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa. Vilniečiai, sėkmingai sužaidę antrąją rungtynių dalį, namie 84:61 (19:15, 21:16, 22:13, 22:17) nugalėjo „Šiaulių“ krepšininkus.

Lygi ir atkakli kova vyko tik pirmus du kėlinius, kai svečiai, daugiausiai Artūro Masiulio pastangomis, neleido vilniečiams įgyti solidesnio pranašumo. Visgi antrojo kėlinio pabaigoje vilniečiai sugebėjo atitrūkti ir ilsėtis išėjo turėdami 9 taškų pranašumą – 40:31. Masiulis per rungtynes pelnė 17 taškų, tačiau visus juos – per pirmąją mačo dalį.

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos ryto“ krepšininkai jau atrodė kur kas labiau susikaupę, o trečiąjį ketvirtį pradėję spurtu 15:5 padidino savo persvarą iki 19 taškų (55:36), kuri jau ketvirtojo kėlinio pradžioje siekė 20 taškų.

Per šias rungtynes „Lietuvos ryto“ gretose debiutavo ir naujasis komandos įžaidėjas Ivanas Koljevičius. 186 cm ūgio gynėjas aikštėje pasirodė iki rungtynių pabaigos likus žaisti pusketvirtos minutės, kai sostinės ekipa priekyje buvo 21 taško skirtumu – 73:52.

Penktadienį (01.26) vos 14 valandą į Vilnių atvykęs 22 metų serbas prametė vienintelį mestą tritaškį ir taškų nepelnė. Nė karto su naujaisiais komandos draugais nesitrenitavęs gynėjas atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį ir po 1 kartą suklydo bei prasižengė.

„Lietuvos rytui“: Artūras Jomantas 18 (10 atk. kam.), Marijonas Petravičius 15 (13 atk. kam.), Andrius Šležas 13, Janis Blūmas 11, Mindaugas Lukauskis 9.

„Šiauliams“: Artūras Masiulis 17 (9 atk. kam.), Aurimas Kieža 10, Tadas Klimavičius 9, Arvydas Čepulis 8, Vaidas Pauliukėnas 8.