Vienuoliktąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate iškovojo Jonavos „Petrochemos“ (11-6) krepšininkai namuose 76:69 (13:24, 19:13, 22:16, 22:16) įveikę lygos debiutantę „Vilniaus“ (5-12) ekipą.

Jonavos ekipa sostinės klubą buvo įveikusi ir pirmojo rato dvikovoje Vilniuje. Tąsyk Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai nugalėjo oponentus – 71:65. Šįkart rungtynėse Jonavoje „Petrochema“ atliko net 25 rezultatyvius perdavimus, užfiksuodama geriausią šio sezono komandos pasiekimą.

Susitikimą, demonstruodami tikslesnį žaidimą, geriau pradėjo svečiai iš Vilniaus po pirmųjų penkių minučių turėję penkių taškų pranašumą – 14:9. „Petrochemos“ gynyba niekaip negalėjo sustabdyti amerikiečio Jermaine'o Love, kuris per ketvirtį surinko 13 taškų ir padėjo sostinės ekipai solidžiai pirmauti – 24:13.

Antrąjį kėlinį šeimininkų gretose galingai pradėjo po šešis taškus pelnę Tomas Milinskas ir Karolis Šarukas, padėję komandai išlyginti rezultatą  26:26.  Po šio epizodo komandų žaidimas išsilygino, tačiau ketvirčio pabaigoje penkis taškus be atsako pelnę vilniečiai išlaikė pranašumą – 37:32.

Jonavos krepšininkai vijosi varžovus kiek daugiau negu penkias pirmąsias trečiojo kėlinio minutes – 46:46. Netrukus po Šaruko ir Milinsko dvitaškių šeimininkai šovė į priekį – 50:46 (27 min). Visgi prieš lemiamą ketvirtį susikrauti apčiuopiamo pranašumo „Petrochemai“ nepavyko – 54:53.

Taškas į tašką kovojusias ekipas po pirmosios ketvirtojo kėlinio dalies skyrė vienas taškas – 62:61. „Petrochema“, suaktyvinusi puolimą, spurtavo – 6:0 ir išsiveržė į priekį – 68:61 (36 min). Vilniečiai dar bandė gelbėtis – 70:67, tačiau mačo pabaigą tiksliau sužaidę jonaviečiai neleido varžovams triumfuoti – 76:69.

„Petrochema“: Karolis Šarukas 20 taškų (6 atk. kam.), Tomas Milinskas ir Aurimas Urbonas (6 atk. kam., 8 rez. perd.) po 14, Henrikas Vorotnikovas 11.

„Vilnius“: Jermaine Love 17 taškų, Ignas Daukšys 16, Vitalijus Lukša 14, Andrew Fairas 12.