Klivlendo „Cavaliers“ komandai prireikė dviejų kėlinių, kad pajaustų žaidimą be savo lyderio LeBrono Jameso. Antroje dvikovos pusėje panaikinę 17 taškų deficitą „Cavaliers“ krepšininkai išvykoje 105:97 (25:38, 18:22, 29:18, 33:19) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ komandą.

Jamesas praleido rungtynes dėl dešiniosios kojos didžiojo piršto traumos. Tačiau lyderio estafetę pasidalijo jo komandos draugai – dviženklį taškų skaičių surinko penki krepšininkai, įskaitant tris nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilusius „Cavaliers“ narius.

Du kėlinius „Cavaliers“ nerado priešnuodžių „Sixers“ puolimui. Per pirmą ketvirtį šeimininkai pelnė 38 taškus – daugiausiai šį sezoną, o įpusėjus dvikovai Filadelfijos krepšininkai buvo priekyje 17 taškų pranašumu.

Panaikinti deficitą Klivlendo ekipai pavyko ketvirtojo kėlinio pradžioje. Donyellas Marshallas pataikė dvitaškį ir du baudos metimus, Danielis Gibsonas pelnė taškus iš po krepšio ir realizavo abu baudos metimus ir „Cavaliers“ priartėjo 81:83. Po šeimininkų klaidos Drew Goodenas įmetė dvitaškį ir išlygino rezultatą.

Netrukus dar du taškus pelnę svečiai pirmą kartą išsiveržė į priekį, o rezultatui esant lygiam 90:90 Klivlendo komanda laimėjo atkarpą 15:7 ir išplėšė pergalę.

Traumą patyrus Jamesui jo rolės perimti nesugebėjo Žydrūnas Ilgauskas. Lietuvis žaidė tik 19 minučių, per kurias pelnė 8 taškus (4/8 dvitaškių) ir atkovojo 7 atšokusius kamuolius. Ilgauskas taip pat blokavo metimą, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengė ir 2 sykius suklydo.

„Sixers“: Andre Iguodala 22 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Joe Smithas 15, Rodney Carney 14, Kyle’as Korveris 13, Andre Milleris (12 atk. kam., 13 rez. perd.) ir Stevenas Hunteris po 12.

„Cavaliers“: Drew Goodenas 21 (10 atk. kam.), Donyellas Marshallas 17 (9 atk. kam.), Larry Hughesas 16, Damonas Jonesas 15, Danielis Gibsonas 11.