Miro Bilano sąskaitoje – 34 naudingumo balai
Nuotr. AFP – Scanpix

Miro Bilanas surinko 34 naudingumo balus, o jo vedama Zagrebo „Cedevita“ (2-5) komanda septintajame Eurolygos ture savo žiūrovų akivaizdoje B grupės mače 102:83 (32:24, 20:19, 25:22, 25:18) sutriuškino Limožo CSP (1-6) klubą ir pasiekė pirmąją pergalę namuose.

Aikštės šeimininkai galutinai iniciatyvą į savo rankas perėmė po ilgosios pertraukos, kada trečiojo kėlinio viduryje pelnė septynis taškus iš eilės ir susikrovė įtikinamą – keturiolikos taškų pranašumą (71:57).

Kelis sykius sėkmingai apsigynusiems ir rezultatyvias atakas surengusiems svečiams buvo pavykę ketvirtojo ketvirčio pradžioje sumažinti atsilikimą iki vienženklio skaičiaus (68:77).

Bet tada „Cedevita“ žaidėjai atsakė spurtu 12:0 ir galutinai paskandino Limožo klubo laivą (89:68).

„Cedevita“: Miro Bilanas 24 (8 atk. kam.), Franas Pilepicas 21, Nemanja Gordičius 11, Karlo Žganecas 9 (10 atk. kam.).

CSP: Nobelas Boungou-Colo 18, Ramelas Curry 15, Jamaras Smithas 14, Leo Westermannas 11, Adrienas Moermanas 9, Jamesas Southerlandas 9.