A. J. Slaughteris „Panathinaikos“ gretose žaidė rezultatyviausiai
Nuotr. AFP-Scanpix
Eurolygos reguliariojo sezono 7-ojo turo C grupės rungtynėse Atėnų „Panathinaikos“ (5-2) ekipa namuose 87:72 (18:12, 26:21, 21:18, 22:21) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (1-6) krepšininkus ir užsitikrino vietą „Top 16“ etape.

Graikijos krepšininkai kontroliavo mačo eigą ir priekyje buvo praktiškai viso susitikimo metu. Sužaidus du kėlinius „Pao“ pranašumas siekė 11 taškų (44:33), po 30 min. jis padidėjo iki 14 taškų (65:51), o paskutiniame kėlinyje šeimininkai dar labiau nutolo.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo A. J. Slaughteris, per 26 min. pelnęs 17 taškų. Pralaimėjusiems 15 taškų surinko Bo McCalebbas.

Nors Miuncheno komanda savo sąskaitoje turi tik vieną pergalę, palankiai susiklosčius aplinkybėms, per paskutiniuosius du turus ji dar galės pamėginti pakovoti dėl paskutinio likusio kelialapio į gerausiųjų šešioliktuką.

„Panathinaikos“: A. J. Slaughteris 17, Loukas Mavrokefalidis 16, Antonis Fotsis 14, Vlantimiras Giankovitsas 13.

„Bayern“: BoMcCalebbas 15, Robinas Benzingas 14, Duško Savanovičius 13, Johnas Bryantas 9 (9 atk. kam.).

Efektingiausi mačo momentai:

2014-11-29 00:40
nu netikėjau, kad pao tai gerai žais. pasirodo draugiškos rungtynės lieka tik draugiškos.