Tomašas Satoransky prie pergalės pridėjo 8 taškus
Nuotr. AFP – Scanpix
Užtikrinčiau rungtynių pabaigoje sužaidę „Barcelona“ (7-0) klubo krepšininkai ir toliau žygiuoja pergalingu keliu Eurolygos.

Xaviero Pascualio auklėtiniai septintose rungtynėse namuose 84:80 (16:19, 20:23, 21:14, 27:24) tik po atkaklios kovos įrodė savo pranašumą prieš Milano „Emporio Armani“ (2-5) komandą su Linu Kleiza.

„Barcelona“ ekipa jau yra pelniusi kelialapį į „Top 16“ etapą po šeštojo turo rungtynių.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, Danielas Hackettas pataikė dvitaškį ir išvedė „Emporio Armani“ klubą į priekį (80:79). Tačiau kitoje aikštės pusėje du taškus pelnęs Alexas Abrinesas greitai sugrąžino minimalų pranašumą aikštės šeimininkams (81:80).

Tada Samardo Samuelso dvitaškis skriejo pro šalį, o neleistinai Abrinesą sustabdęs Nicolo Mello buvo nubaustas nesportine pražanga. „Barcelona“ krepšininkas pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir padvigubino savo ekipos pranašumą (82:80).

Po minutės pertraukėlės Bruno Cerella pražanga sustabdė Justiną Doellmaną, kuris realizavo baudų metimus ir galutinai įtvirtino Ispanijos komandos pergalę (84:80).

Nuo suolo pakilęs Kleiza aikštėje praleido 10 minučių, pasižymėjo 2 taškais (0/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 2 naudingumo balus.

„Barcelona“: Ante Tomičius 18, Mario Hezonja 13, Alexas Abrinesas 11, Bradas Olesonas 10.

„Emporio Armani“: Danielas Hackettas 21, Samardo Samuelsas 16, Marshonas Brooksas 11, Bruno Cerella 8, Nicolo Melli 8.

Efektingiausi mačo momentai:

2014-11-29 14:35
to GB21O dabar paklauskim saves, ar tokioje pat situacijoje Barcai butu dave nesportine... Tikrai nemanau. Ne tas rungtyniu momentas, kad dalint tokias prazangas. O siaip kai mums buna teisejauja Daminas Javoras, tai irgi nieko gero nelauk.

Su tuo pilnai sutinku, Barca tikioje situacijoje tikrai negautų nesportinės, bet kadangi pražanga prieš Barca ir teisėjai matyt nenorėjo tampytis pratesime tai išsprendė patys viską.
2014-11-29 11:00
to GB21
2014-11-29 10:02
ir vel kleiza savam stiliuje,o taip tikejausi,kad jis atsigaus si sezona.Net ulker komandoje linas geriau zaide,o dabar net treneris juo nebepasitiki ir neleidzia I aikste.
2014-11-29 02:23
Nu dar nesu matęs,kad Navarro per rungtynes neišmestų nė vieno metimo.Abrinesui matyt buvo leista daugiau pasireikšt,kuom baxūrėlis neblogai pasinaudojo.

--
2014-11-29 01:27
Kalbajobasrealiai teisejas ant galo supiso rungtynes amaniui.

nesportine kaip ir normali, patys kalti kad nespėjo prasižengt anksčiau o po to jau taip kabino varžova, kad jau tikrai paprasta pražanga per švelni, juolab kad dar priekyje buvo vienas barca žaidėjas.
2014-11-29 01:12