Dar vieną įspūdingą pasirodymą surengė Denverio „Nuggets“ žvaigždžių duetas Carmelo Anthony ir Allenas Iversonas. Tačiau dvi patyrusias NBA žvaigždes įveikė du NBA naujokai. Jutos „Jazz“ krepšininkai praėjusią naktį namie 116:111 (32:36, 30:31, 25:24, 29:20) įveikė „Nuggets“ ekipą.

Ronnie Breweris pelnė 6 iš savo 12 taškų per paskutinį kelinį, o Paulas Millsapas per lemiamą ketvirtį blokavo 2 metimus. NBA naujokų pastangomis „Jazz“ panaikino 11 taškų deficitą ir išplėšė pergalę.

„Jie buvo neįtikėtini. Jie pakilo nuo suolelio ir pastūmėjo mus į priekį, – po mačo naujokus gyrė „Jazz“ puolėjas Carlosas Boozeris. – Jie pelnė taškus, blokavo metimus, atkovojo kamuolius. Jie mums suteikė energijos. Jie atliko puikų darbą. Tikrai didžiuojuosi jaunais vaikinais“.

„Nuggets“ komandos neišgelbėjo net 70 pelnytų žvaigždžių dueto taškų. Anthony surinko 37 taškus, o Iversonas pridėjo 33. Be to, Marcusas Camby pelnė 21 tašką ir atkovojo 10 kamuolių, tačiau be šių trijų krepšininkų nė vienas kitas „Nuggets“ žaidėjas nepelnė daugiau nei 5 taškų.

Jutos komanda antrajame kėlinyje neteko Andrejaus Kirilenkos. Rusas pasitempė čiurną ir į aikštę negrįžo. Be to, pražangas prisirinkusios „Jazz“ komandos treneris buvo priverstas remtis jaunais žaidėjais, kurie buvo vieni pergalės kalvių.

Dvikovos pabaigoje Iversonas įrodė turįs šaltus nervus. Jis pataikė tritaškį likus žaisti minutei ir 11 sekundžių. Po tolimo metimo „Nuggets“ priartėjo iki 109:110. Vėliau Iversonas perėmė kamuolį ir pelnė dvitaškį, po kurio „Nuggets“ išsiveržė į priekį 111:110.

Denverio komandą palaidojo Anthony. Jis paskutinę minutę klydo ir netaikliai atakavo krepšį, o baudų metimus be klaidų metę „Jazz“ žaidėjai išplėšė pergalę.

„Nuggets“ komandai atstovaujantis lietuvis Linas Kleiza rungtyniavo 6 minutes, per kurias nė karto nemetė į krepšį ir taškų nepelnė. Puolėjas atkovojo 2 kamuolius ir kartą prasižengė.

„Jazz“: Carlosas Boozeris 25 taškai (19 atk. kam.), Deronas Williamsas 16 (12 rez. perd.), Mehmetas Okuras 14, Gordanas Giričekas 13, Roonie Breweris 12, Mattas Harpingas 11.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 37 (14/28 metimų), Allenas Iversonas 33 (10/21 metimo), Marcusas Camby 21 (10 atk. kam.), Steve’as Blake’as 5.