Šarūnas Vingelis – pagrindinis Šakių „Zanavyko“ pergalės kalvis
Nuotr. Fotodiena.lt
Šarūnas Vingelis rungtyniavo nesustabdomai, o jo vedama Šakių „Zanavyko“ (7-11) komanda Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) mače savo aikštėje 67:64 (13:15, 16:15, 10:15, 28:19) tik po atkaklios kovos nugalėjo Kauno „Žalgirio“ (7-11) dublerius, kuriems tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas paeiliui.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei Vidas Ginevičius smeigė tritaškį ir išvedė „Žalgirio-2“ ekipą į priekį (64:63), tačiau neilgam.

Kitoje aikštės pusėje Vingelis pasižymėjo iš vidutinio nuotolio ir greitai sugrąžino minimalų pranašumą aikštės šeimininkams (65:64).

Likus žaisti tris sekundes, Paulius Valinskas sužingsniavo, o po minutės pertraukėlės pražanga sustabdytas Vingelis realizavo baudų metimus ir galutinai įtvirtino Šakių komandos pergalę (67:64).

„Zanavykas“: Šarūnas Vingelis 25, Marijus Užupis 8, Taurantas Tamošiūnas 8, Artūras Lencevičius 6, Šarūnas Beniušis 6.

„Žalgiris-2“: Martynas Varnas 12, Martynas Echodas 12 (8 atk. kam.), Martynas Sajus 10 (10 atk. kam.), Vidas Ginevičius 8, Alehas Kojenetsas 7.