Antano Udro sąskaitoje – 22 taškai
Nuotr. Saulius Čirba
Dviejų Vilniaus klubų susitikimas Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse baigėsi dramatiška „Perlo-MRU“ (14-4) komandos pergale. Antano Udro vedami Mindaugo Sakalausko auklėtiniai svečiuose 92:89 (22:24, 22:23, 26:21, 22:21) įveikė „Vilniaus“ (5-13) žaidėjų pasipriešinimą.

Prieš prasidedant paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, Dominykas Domarkas pataikė iš toli ir padidino „Perlo-MRU“ pranašumą iki septynių taškų (90:83).

Bet tada savo žodį tarė „Vilniaus“ legionierius Jermaine'as Love'as, kuris surinko šešis taškus iš eilės ir sumažino aikštės šeimininkų deficitą iki minimalaus (89:90).

Likus žaisti tris sekundes, Kasparas Krasauskas pražanga sustabdė „Perlo-MRU“ lyderį Antaną Udrą.

Aukštaūgio ranka lemiamu momentu nesudrebėjo, Udras realizavo baudų metimus, o paskutinis Igno Daukšio tolimas metimas, galėjęs išplėšti „Vilniui“ pratęsimą, tikslo nepasiekė ir finalinė rungtynių sirena skelbė svečių pergalę (92:89).

„Vilnius“: Jermaine'as Love'as 22, Ignas Daukšys 22, Vitalijus Lukša 12, Laurynas Jacevičius 12, Tomas Zdanavičius 9.

„Perlas-MRU“: Antanas Udras 22,Remigijus Sugintas 18, Dominykas Domarkas 15, Tomas Černeckis 14, Edvinas Jezukevičius 13 (8 atk. kam.), Tadas Rinkūnas 8.

2014-11-30 03:07