Jonaviečiai apgynė savo tvirtovę nuo Klaipėdos klubo
Nuotr. Petrochema
Ketvirtąją pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate iškovojo Jonavos „Petrochemos“ (12-6) krepšininkai namuose 65:61 (20:21, 17:9, 11:20, 17:11) įveikę Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ (10-8) klubą.

Po šio pergalės Jonavos ekipa NKL pirmenybių turnyro lentelėje užima trečiąją poziciją. Tiek pat pergalių kaip ir jonaviečiai turi „Trakų“ krepšininkai, kuriuos Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai įveikė pirmojo rato susitikime Trakuose.

Pirmojo kėlinio metu kova vyko taškas į tašką ir sužaidus pirmąsias penkias minutes minimalia persvara priekyje buvo jonaviečiai – 10:9. Svečių gretose lyderio vaidmens ėmęsis Julius Kazakauskas per ketvirtį surinko 10 taškų ir padėjo savo komandai pirmauti rezultatu – 21:20.

Abi komandos po pirmųjų dešimties minučių kovos užsiėmė gynybiniu krepšiniu ir sužaidus pirmąją kėlinio pusę rezultatas buvo lygus – 24:24. Po taškų bado į priekį prieš didžiąją pertrauką spurtavo „Petrochemos“ krepšininkai kėlinio pabaigoje susikrovę apčiuopiamą persvarą – 37:30.

Ilgą laiką trečiojo kėlinio metu klaipėdiečiai nesėkmingai bandė priartėti, o po Aurimo Urbono tritaškio šeimininkai turėjo rekordinę persvarą – 46:36 (26 min). Tiesa, Mindaugo Stašio vedini „Naftos“ krepšininkai greitai atsigavo bei sugebėję spurtuoti rezultatu – 14:2 prieš lemiamą kėlinį buvo priekyje – 50:48.

Dėl pergalės atkakliai kovojusių komandų žaidimas ketvirtajame kėlinyje išsilygino – 57:57 (38 min). Likus žaisti mažiau nei dvi minutes Kazakauskas išvedė svečius į priekį – 59:57, tačiau tritaškį pataikęs Tadas Sebežiovas sugrąžino persvarą „Petrochemai“, o vėliau taškais pergalę įtvirtinę jonaviečiai nebeleido varžovams pagalvoti apie laimėjimą – 65:61.

„Petrochema“: Henrikas Vorotnikovas 18 (8 atk. kam.), Aurimas Urbonas 13 (10 rez. perd.), Tomas Milinskas 10, Ričardas Verbickas 8.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Julius Kazakauskas 26 (14 atk. kam.), Mindaugas Stašys 17, Viktoras Chodosovskis 8.

2014-11-30 16:51
siaip
treneriai turi savo zaidejus - mylimus kuris gali klysti visas rungtynes ir jo nekeis o kitam maziausia klaida yra pakeiciamas ir atskaitoma lekcija .
2014-11-29 23:41