Karoliui Brusokui iki dvigubo dublio pritrūko dviejų atkovotų kamuolių
Nuotr. NKL/S.Čirba
Po varžovų krepšiu karaliavę „Trakų“ (12-6) krepšininkai puolime atkovojo 31 kamuolį ir atkeršijo Joniškio „Delikatesui“ (10-8) už nesėkmę pirmajame NKL čempionato rate.

Trakiečiai savų sirgalių akivaizdoje šventė pergalę rezultatu 64:61 (12:17, 23:14, 18:14, 11:16).

Po ilgosios pertraukos „Trakų“ atkarpa 7:2 šeimininkams leido atitrūkti (42:33), o kovingai po „Delikateso“ krepšiu žaidęs Lukas Brazdauskis baudų metimais padidino skirtumą iki dviženklio – 49:39.

Du Mindaugo Remino ir Tomo Lekūno tritaškiai ketvirtojo ketvirčio pradžioje sukrovė „Trakams“ didžiausią pranašumą – 59:45. Tačiau jis užliūliavo „Trakus“.

„Delikatesas“ spurtavo 11:0 ir atgaivino intrigą – 59:56, bet žvėriškas Karolio Brusoko žaidimas po krepšiu nutraukė trakiečių taškų badą bei „Trakai“ vis dar pirmavo minimalia persvara (62:60).

Paskutinėje „Delikateso“ atakoje svečiai turėjo galimybę išplėšti pratęsimą (61:64), bet net ir po puolime atkovoto kamuolio nesurezgė rezultatyvios atakos, o „Trakai“ šventė pergalę.

„Trakai“: Karolis Brusokas 13 (8 atk. kam.), Dovis Bičkauskis 10 (10 atk. kam.), Lukas Brazdauskis 9.

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius 31 (7 kl.), Benas Bagdonavičius 10, Mantas Pukinskas 7 (10 atk. kam.).

2014-11-30 00:48
Praraja tarp lkl ir nkl, paziurekit, kaip siaucia Kulevicius is lkl atejes, tas pats ir su Vingeliu zanavyke.