Iveta Šalkauskė surinko įspūdingą dvigubą dublį
Nuotr. Sūduva
Marijampolės „Sūduvos“ (8-3) krepšininkės Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Šalies vicečempionės namuose 71:67 (19:20, 15:16, 16:13, 21:18) nugalėjo Klaipėdos „Fortūnos“ (6-5) ekipą.

Mačo lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kurio pradžioje Linos Aglinskaitės dvitaškis laikinai išvedė Klaipėdos komandą į priekį (50:51). Tuomet nesutrikusios Suvalkijos sostinės krepšininkės pelnė šešis taškus iš eilės, o po Ritos Milieškienės dvitaškio, šeimininkės susigrąžino keturių taškų pranašumą – 56:52.

Vėliau „Fortūnos“ krepšininkėms sunkiai sekėsi pralaužti varžovių gynybą, o po sėkmingo Ivetos Šalkauskės žaidimo baudos aikštelėje, „Sūduvos“ persvara išaugo iki devynių taškų – 67:58. Neilgai trukus, taiklių baudų metimų dėka, Ramunės Kumpienės auklėtinės sumažino turimą deficitą iki penkių taškų (67:62).

Netrukus, abi komandos apsikeitė taikliais baudų metimais, o po „Fortūnos“ strategės Ramunės Kumpienės paprašytos minutės pertraukėlės, Aglinskaitė smeigė tolimą metimą, kuris priartino viešnias iki dviejų taškų (69:67).

Vis tik kitoje aikštės pusėje prie baudų metimo linijos stojusi Sabina Dukate buvo šaltakraujiška – realizavusi abu metimus užtikrino „Sūduvai“ sudėtingą pergalę – 71:67.

„Sūduva“: Rita Milieškienė 19, Iveta Šalkauskė (16 atk. kam.) 16, Sandra Baliutavičiūtė (13 atk. kam.) 11, Sabina Dukate 8.

„Fortūna“: Monika Grigalauskytė (11 atk. kam.) ir Lina Aglinskaitė (7/9 dvitaškiai) po 24, Kristė Druskytė (8 atk. akm.) 9, Marina Solopova 8.

2014-11-30 10:21
gala patrauke teisejai i suduvos puse,klaipedietes graziau lose!