Ronaldo Rutkausko pastangų komandos pergalei neužteko
Nuotr. Asmen. arch.
Estijos pirmenybėse solidžius pasirodymus surengė ir vieni geriausių savo komandose buvo krepšininkai iš Lietuvos.

„Parnu“ (5-4) su Ronaldu Rutkausku priešakyje 68:92 (21:29, 20:22, 13:23, 14:18) buvo sutriuškinta turnyrinės lentelės kaimynės „Rapla“ (6-4) ekipos, kurios marškinėlius vilki Ernestas Ežerskis.

Rutkauskas buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas. Puolėjas per 26 minutes į varžovų krepšį įmetė 22 taškus (8/12 dvitaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 6 kamuolius, 4 kartus prasižengė ir surinko 23 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavęs Ežerskis ant parketo praleido 30 minučių, per kurias pelnė 16 taškų (5/9 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 3/3 baudos), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė bei surinko 25 naudingumo balus.

Svarbią pergalę iškovojo ir nuo čempionato dugno atsiplėšė Roberto Grabausko atstovaujama „TLU/Kalev“ (3-7) ekipa, kuri namuose 78:67 (18:15, 25:12, 15:21, 20:19) palaužė Talino TTU (4/7) klubą.

Grabauskas per 33 minutes pelnė 14 taškų (5/12 dvitaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po 4 kartus prasižengė ir suklydo bei surinko 17 naudingumo balų.

2014-11-29 22:56