Tadas Klimavičius pelnė 22 taškus
Nuotr. telekom-baskets-bonn.de
Dramatiškose rungtynėse su vienais Vokietijos krepšinio lygos (BBL) lyderių Miuncheno „Bayern“ (8-2) Tadas Klimavičius išsiskyrė rezultatyvumu, tačiau jo ir Beno Veikalo atstovaujama Bonos „Telekom Baskets“ (6-4) ekipa pralaimėjo 107:112 (23:26, 30:31, 28:23, 15:16, 11:16).

Klimavičius per 28 minutes pelnė 22 taškus (8/11 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 5 kamuolius, perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas.

Veikalas ant parketo irgi praleido 28 minutes ir pelnė 12 taškų (2/3 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudos). Įžaidėjas atkovojo 2 kamuolius ir kartą suklydo.

„Telekom Baskets“ Vokietijos lygoje šiuo metu užima aštuntąją vietą, „Bayern“ klubas žengia antras.

„Bayern“: Duško Savanovičius 22, Johnas Bryantas 19, Bo McCalebbas 14, Heiko Schaffartzikas 13.

„Telekom Baskets“: Tadas Klimavičius 22, Ryanas Brooksas 19, Mickey McConellis 15, Benas Veikalas ir Angelo Caloiaro po 12.

2014-12-01 19:56