Rajonas Rondo pelnė vos 2 taškus
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Bostono „Celtics“ (4-10) namuose tris kėlinius lygiai kovėsi su NBA čempionais San Antonijaus „Spurs“ (12-4) krepšininkais. Vakarų konferencijos ekipa sekmadienį vakare laimėjo 111:89 (25:22, 20:27, 33:24, 33:16).

„Spurs“ dar pirmajame kėlinyje įgijo 9 taškų pranašumą (23:14), bet Jeffo Greeno į priekį vedami aikštės šeimininkai jau antrojo kėlinio pradžioje pirmavo 29:27.

„Celtics“ persvara buvo pasiekusi 8 taškus (38:30), o pasibaigus antrajam kėliniui jie pirmavo 49:45.

Trečiasis kėlinys prasidėjo Avery Bradley tritaškiu, bet toliau savo sąlygas diktavo svečiai. Puikiai iš toli atakavę „Spurs“ krepšininkai po trijų kėlinių jau pirmavo 68:63. Ketvirtasis kėlinys „Celtics“ ekipai buvo pats blogiausias ir pergale džiaugėsi NBA čempionai.

Rungtynės itin prastai susiklostė Bostono ekipos įžaidėjui Rajonui Rondo. Per 30 minučių jis pelnė tik 2 taškus.

„Celtics“: Jeffas Greenas 16, Evanas Turneris 12, Avery Bradley 11, Brandonas Bassas ir Marcusas Thorntonas po 10.

„Spurs“: Danny Greenas 18 (4/9 tritaškiai), Borisas Diaw 15, Timas Duncanas 14, Aronas Baynesas 13.

2014-12-01 08:22
to bcryt
Ir vel tu cia? Issipagiriok viena karta!

Sigurdas
Man tai Rondo toks tikras pg, progu kurimas, aikstes matymas high iq super izaidejas, nueitu i kokius raketas arba kavalierius ziauru butu...O bostonas siaip labai daug rungtyniu atsilaiko beveik visas rungtynes ir ant galo pralosia, jau net gaila kazkaip..

--
2014-12-01 00:13
Nieko gero nelike. Geriau nekomentuokit su tokiom nesamonem.

--
2014-11-30 23:16
macas87
na rondo metimo gero gal ir neturi bet 2 taskeliai tai mazoka. aplamai siame sezone is jo nieko gero..
2014-11-30 23:15
macas87
2014-11-30 23:01
hentai
Tai kad Rondo niekada nebuvo metikas - savo rezultatyvius perdavimus jis šiandien pasidalino normaliai (10 atliko), klaidų nepadarė (0).
2014-11-30 23:00