Dwyane'as Wade'as surinko 27 taškus
Nuotr. AP – Scanpix
Septynerias rungtynes paeiliui praleidęs Dwyane'as Wade'as buvo rezultatyviausias „Heat“ (9-7) komandos krepšininkas, o sėkmingas jo pasirodymas pažymėtas Majamio klubo pergale.

Eriko Spoelstros auklėtiniai Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) susitikime svečiuose 86:79 (21:17, 21:17, 21:25, 23:20) įrodė pranašumą prieš Niujorko „Knicks“ (4-14) ekipos žaidėjus.

Dwyane  Wade
PTS 27 | REB 5 | AS 5
Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti pusketvirtos minutės, Wade'as surinko keturis taškus iš eilės ir padidino „Heat“ klubo pranašumą iki dviženklio skaičiaus (79:69), tačiau „Knicks“ nebuvo nusiteikę pasiduoti.

Aikštės šeimininkai atsakė aštuoniais taškus paeiliui ir prieš prasidedant paskutinei ketvirčio minutei sumažino atsilikimą iki minimalaus (77:79).

Kitoje aikštės pusėje Chrisas Boshas smeigė tolimą metimą, dvi iš eilės Niujorko komandos atakos pasibaigė nesėkmėmis, o vieną baudos metimą iš dviejų pataikęs Joshas McRobertsas „Heat“ suteikė šešių taškų persvarą (83:77).

Po „Knicks“ paprašytos minutės pertraukėlės Carmelo Anthony metimas iš vidutinio nuotolio tikslo nepasiekė, Boshas atkovojo kamuolį puolime bei greitai buvo sustabdytas pražanga.

Prie baudų metimų linijos stojęs „Heat“ aukštaūgis neklydo, realizavo baudų metimus ir galutinai įtvirtino devintąją Majamio komandos pergalę (85:77).

„Knicks“: Carmelo Anthony 31 (8 atk. kam.), Amare'as Stoudemire'as 19 (12 atk. kam.), Jose Manuelis Calderonas 9 (10 atk. kam., 5 kld.).

„Heat“: Dwyane'as Wade'as 27, Chrisas Boshas 20 (9 atk. kam.), Luolas Dengas 10 (2/11 metimų, 10 atk. kam.).

2014-12-01 12:17
AurimasO rimtai, kaip su Bargnaniu yra? Traumuotas ar išvis neberegistruoja?

Gydos traumas.
2014-12-01 11:54
O rimtai, kaip su Bargnaniu yra? Traumuotas ar išvis neberegistruoja?
2014-12-01 09:33
neatleis jie Fisher-dar pries sezona buvo nuspresta,kad sis sezonas daug pergaliu neatnes.nes bandys keisti visa zaidimo supratima pagal Phil'o trikampi,tad nemanau,kad jie ten labai stresuoja,po sezono paleis Bargnani ir Smith,sumazins alga stipriai arba irgi paleis Stoudemire,prikabins kazka padoresnio.tada ziuresim