Jono Valančiūno sąskaitoje – 16 naudingumo balų
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
Paskutinę Los Andželo „Lakers“ (4-13) komandos ataką ketvirtajame kėlinyje sustabdęs Jonas Valančiūnas išplėšė pratęsimą Toronto „Raptors“ (13-4) ekipai, tačiau tai Kanados klubo sėkmės negarantavo.

Puikiai rungtyniavęs „Lakers“ lyderis Kobe Bryantas atliko trigubą dublį, o jo vedama Los Andželo komanda namie 129:122 (27:24, 31:25, 23:31, 28:29, 20:13) tik per pratęsimą įveikė be DeMaro DeRozano likusią „Raptors“ ekipą.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei Terrence'as Rossas smeigė tritaškį ir išvedė „Raptors“ į priekį, tačiau rezultatą greitai išlygino kitoje aikštės pusėje Valančiūno pražangą išprovokavęs ir vieną baudos metimą iš dviejų pataikęs Bryantas (109:109).

Kobe  Bryant
PTS 31 | REB 11 | AS 12 | BS 1
Galimybę persverti rezultatą Toronto komandos naudai turėjęs Kyle'as Lowry suklydo bei teisė rengti paskutinę ataką priklausė „Lakers“ klubui.

Jos smaigalyje atsidūręs Bryantas veržėsi krepšio link, atsimušė į Valančiūno gynybos sieną bei nugalėtojui išaiškinti prireikė pratęsimo.

Pratęsimą Bryantas pradėjo šešiais taškais iš eilės, Wesley Johnsonas pridėjo tritaškį, o 12:3 spurtavusi Los Andželo ekipa greitai atitrūko ir susikrovė saugų – devynių taškų pranašumą (121:112).

Dviem tritaškiais į rezultatyvias „Lakers“ atakas atsakęs Rossas buvo sumažinęs „Raptors“ ekipos deficitą iki penkių taškų (125:120), bet lemiamu momentu be klaidų baudų metimus metę aikštės šeimininkai varžovų arčiau neprisileido ir pasiekė pergalę, kuri nutraukė keturių Los Andželo komandos nesėkmių seriją.

31 naudingumo balą surinkęs Bryantas šiame mače atliko 12 rezultatyvių perdavimų bei perkopė per karjerą NBA 6 tūkstančių atliktų perdavimų ribą.

„Lakers“ žvaigždė taip pat į „Raptors“ krepšį įmetė 31 tašką (11/23 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 9/13 baudų) ir atkovojo 11 kamuolių.

Toronto komandos lietuvis Valančiūnas susitikimą pradėjo starto penkete, aikštėje praleido 33 minutes, pasižymėjo 9 taškais (4/10 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 metimus, po sykį suklydo ir prasižengė bei surinko 16 naudingumo balų.

„Lakers“: Kobe Bryantas 31 (11 atk. kam., 12 rez. perd.), Nickas Youngas 20, Carlosas Boozeris 18 (9 atk. kam.), Jordanas Hillas 16 (12 atk. kam.), Wesley Johnsonas 13, Jeremy Linas 11.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 29 (10/28 metimų, 9 rez. perd.), Terrence'as Rossas 20, Greivisas Vasquezas 19, Louisas Williamsas 19.

1 2  »
2014-12-01 20:11
Nu gerai, kad Toronto geriausia Eastuose, bet mes lietuviai nesupyktume jei duotute Joneliui daugiau žaisti ir per ji kartais zaisti

--
2014-12-01 19:21
oho, medis stovejo iskeles rankas ir (aciu diervui neprasizenge) neblogas pratesimo isplesimas. zurnaliugu logika etikamt.
-2
2014-12-01 17:08
vaflius
Labai gaila kad Raptors atidave pergale pries outsiderius nes dabar laukia isvykos maratonas i Vakaru Konfererncija ir laukia zymiai stipresni varzovai...
-1
2014-12-01 13:34
tam to :DD
antrashte paskaityk : D
2014-12-01 13:24
macas87
kobe sulose geriausia sezono maca. idomu kada mj pagal taskus pralenks. jau nedaug liko laukt jei taip varys. si sezona visa demesi tik I puolima kreipia bet gynyboj daznai pagrybauja..
2014-12-01 11:34
klebonas
K Bryant ir turi siekti tik asmeniniu rezultatu. Kada zino jog su tokia komanda it klubo vadovybe nieko nepasieks, tai zmogusbissikelia kitokiu tikslu. Pralenkti MJ ir K Malone tasku lenteleje. Perdavimus pasigerinti. Net ir betiksliame sezone jis turicir privalo rasti stimula del kurio losia. O Lakers organizacija zino, kad kol jis zais, tol TV reitingai bus ir sale pilna. Viskas.

--
2014-12-01 11:28
da
kobe gali taip visada zaisti.bet jis zino ,kad nelaimes ziedu todel rekordus bando gerint.:)
+1
2014-12-01 11:22
to :DD
Bybiagalvi ismok skaityt

Jos smaigalyje atsidūręs Bryantas veržėsi krepšio link, atsimušė į Valančiūno gynybos sieną bei nugalėtojui išaiškinti prireikė pratęsimo.

+2
2014-12-01 11:16
Casey kažkoks keistas su savo schemom. Šiandien Jonui nedavė normaliai įsivažiuot.

2014-12-01 10:16
Casey tai tyciojas is zaidejo,liko 3s ir isleido isvis nezaidusi Fieldsa kai jau rungtynes baigtos