Rashaunas Broadusas vedė Utenos ekipą į pergales
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Nesustabdomai pastaruoju metu rungtyniaujantys Utenos „Juventus“ krepšininkai praėjusią savaitę pratęsė pergalių seriją, o ekipos atakų organizatorius Rashaunas Broadusas susilaukė asmeninio įvertinimo. Vienas naudingiausių BEKO-LKL lygos krepšininkų buvo pripažintas savaitės žaidėju.

Amerikiečio vedini uteniškiai praėjusią savaitę iškovojo dvi nelengvas pergales. Trečiadienį namuose tik per pratęsimą 86:84 nugalėjo „Šiaulius“, o šeštadienį Alytuje po atkaklios kovos palaužė „Dzūkijos“ ekipą 59:57.

Broadusas rungtynėse su Šiaulių komanda per 33 žaidimo minutes pelnė 25 taškus ir buvo svarbiausias žaidėjas pratęsimo metu. Gynėjas pataikė 10 dvitaškių iš 17, 5 baudų metimus iš 6, atkovojo 5 bei perėmė 2 kamuolius. Amerikiečio sąskaitoje 25 naudingumo balai.

Rungtynėse Alytuje Broadusas iniciatyvos ėmėsi sunkiausiu ekipai metu, pataikė kelis svarbius metimus ir „Juventus“ palaužė „Dzūkiją“. Įžaidėjo sąskaitoje 21 taškas ir 9 taiklūs dvitaškiai iš 12 bei 17 naudingumo balų.

Į savaitės žaidėjo titulą taip pat pretendavo:

Gediminas Orelikas („Lietuvos rytas“) – 1 rungtynės, 16 tšk., 10 at. kam., 5 rez. perd., 25 naud. balai;

Rolandas Alijevas („Šiauliai“) – 2 rungtynės, 17 tšk., 4 rez. perd., 2 blokai, 19 naud. balų;

Antanas Kavaliauskas („Lietuvos rytas“) – 1 rungtynės, 12 tšk., 4 at. kam., 4 rez. perd., 20 naud. balų;

Ovidijus Varanauskas („Prienai“) – 2 rungtynės, 17,5 tšk., 4 at. kam., 5,5 rez. perd., 20,5 naud. balo.

Savaitės žaidėjas renkamas atsižvelgiant į asmeninius krepšiniko rodiklius ir jo komandos rezultatus.