Antano Sireikos treniruojama Kazanės „Uniks“ ekipa šeštadienį (01.27) Rusijos čempionate šventė dvyliktąją pergalę. Kazanės klubas namie 83:71 (23:11, 13:12, 22:21, 25:27) įveikė Sankt Peterburgo „Spartak“ krepšininkus.

„Uniks“ persvarą įgijo pirmojo ketvirčio pabaigoje, kai po sėkmingai sužaistos atkarpos (11:2) aikštelės šeimininkų pranašumas perkopė dviženklį skaičių (22:11). Vėliau „Uniks“ pranašumas svyravo tarp 10 ir 20 taškų, o svečiai iš Sankt Peterburgo atitrūkusių „Uniks“ krepšininkų nepasivijo.

Darjušas Lavrinovičius prie „Uniks“ pergalės per 25 žaidimo minutes prisidėjo 15 pelnytų taškų (6/9 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 3/3 baudų), 8 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais bei 1 blokuotu metimu.

Kšištofas Lavrinovičius aikštelėje praleido 16 minučių, per kurias surinko 11 taškų (2/5 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir taip pat kartą blokavo varžovo metimą.

Sauliui Štombergui šios rungtynės sėkmingos nebuvo. Lietuvis aikštelėje praleido 22 minutes, per kurias pelnė 3 taškus (1/3 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Uniks“: Yahoras Mescharakovas 21, Sergėjus Chikalkinas ir Darjušas Lavrinovičius po 15, Kšištofas Lavrinovičius 11.

„Spartak“: Fedoras Dimitrievas 14, Kasibas Pauellis ir Boniface Ndongas po 13, Antonas Yudinas 12.