Ty Lawsono sudėtingas metimas tapo lemiamu šiose rungtynėse
Nuotr. AP - Scanpix
Denverio „Nuggets“ (9-8) pasiekė nelengvą pergalę išvykoje. Briano Shaw auklėtiniai 103:101 (26:23, 36:20, 21:34, 20:24) palaužė šeštą kartą iš eilės pralaimėjusius Jutos „Jazz“ (5-13) krepšininkus.

Antrajame kėlinyje „Nuggets“ sužaidė atkarpą 22:4 ir įgijo 22 taškų pranašumą, tačiau po didžiosios pertraukos visą jį išbarstė, todėl rungtynių nugalėtojai sprendėsi pačiame rungtynių gale.

Pergalę Denverio klubui išplėšė sudėtingas Ty Lawsono dvitaškis, kuris persvėrė rezultatą „Nuggets“ naudai 101:99 iki susitikimo pabaigos likus kiek mažiau nei pusei minutės.

Lemiamos „Jazz“ atakos metu Timofėjus Mozgovas blokavo Gordono Haywardo metimą, o šeimininkams išsimetus kamuolį iš užribio, netaikliai iš toli atakavo Trey Burke‘as.

Pergalę Denverio ekipai baudų metimais užtikrino Darrelas Arthuras, o „Jazz“ gynėjas Alecas Burksas paskutinę rungtynių sekundę dar spėjo įdėti į krepšį.

Mačas neapsiėjo be incidentų. „Nuggets“ gynėjas Aaronas Afflalo ketvirtojo kėlinio viduryje itin grubiai prasižengė prieš Burksą ir už nesportišką elgesį buvo išvytas iš aikštelės. Krepšininkui už šį poelgį grės NBA vadovų sankcijos.

„Nuggets“: Ty Lawsonas (12 rez. perd.) ir Wilsonas Chandleris po 15, Aaronas Afflalo 14, Darrelas Arthuras 12, Kenethas Fariedas 11.

„Jazz“: Gordonas Haywardas 25, Alecas Burksas 22 (8 atk. kam.), Trey Burke‘as 18 (8 rez. perd.), Enesas Kanteris 17 (15 atk. kam.).

2014-12-02 13:58
likus pusantros minutės iki 4 kėlinio pabaigos ir esant lygiam rezultatui T. Lawson kirto per ranką T. Burke metančiam į krepšį. Teisėjai 10 minučių žiūrėjo pakartojimus ir tiesiog atidavė kamuolį Nuggets ( neva pats Burke į out'ą kamuolį išmetė). NBA tv komentatoriai negalėjo patikėt tuom, ką mato. Pakartojime aiškiai matėsi pražanga... Tai nereiškia, jog Jazz turėjo laimėti, bet bent jau būtų įsiveržę į priekį, kas jiems psichologiškai namuose žaidžiant būtų be abejo padėję..