Gintaras Leonavičius surinko 15 taškų
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Antrąją nesėkmę paeiliui „FIBA Europe“ Iššūkio taurės varžybose patyrė „Šiaulių“ (2-2) klubo krepšininkai.

Gedimino Petrausko auklėtiniai ketvirtajame ture trečiadienį svečiuose 79:95 (18:22, 18:27, 25:25, 18:21) nusileido visas rungtynes pirmavusiems Krasnojarsko „Jenisej“ (3-1) ekipos žaidėjams.

Aikštės šeimininkai į priekį šovę dar pirmoje mačo dalyje, kada surinko dešimt taškų iš eilės, atitrūko bei po pirmųjų dviejų kėlinių turėjo saugų – 13 taškų pranašumą (49:36).

Dviženklę persvarą po ilgosios pertraukos išlaikę rusai nepavejamai nutolo ketvirtajame kėlinyje, kuomet spurtavo 12:2 bei ketvirčiui įpusėjo komandas skyrė net 26 taškai (88:62).

Namuose rungtyniavę „Jenisej“ krepšininkai taikliau atakavo krepšį „iš žaidimo“ (54,5 proc. taiklumas prieš 46,8), atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (25 prieš 20), rečiau klydo (12 prieš 19), tačiau pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (26 prieš 30).

Pirmajame tarpusavio susitikime lapkričio pradžioje Šiauliuose 93:92 pergalę šventė Petrausko kariauna.

„Jenisej“: Elmedinas Kikanovičius 19, Pavelas Sergejevas 16, Sava Lešičius 12, Jevgenijus Kolesnikovas 12, Terrico White'as 9.

„Šiauliai“: Gintaras Leonavičius 15, Ryanas Olanderis 12, Julius Jucikas 12, Jonathanas Lee 9.

2014-12-04 14:58
anon55
Tikri fanai visad tiki savo komanda!! Ne taip kaip zk kokios ,,sirgaliai" tarkim .. :DD :ooo visi sansai namie zengt i kita etapa!! :DDDD ŠIAULIAI, svarbiausia dar turka uzkraut bent pora tasku daugiau nei pralaimeta ir tiek , tai realu!!!:)))
-1
2014-12-03 19:46
Liko dvi namie. Ir abu silpnesni nei Jenysej. Manau jei Šiauliai neišeis į kitą etapą bus krachas.
2014-12-03 17:14
žiūrovas
Rungtynių pradžioj Šiauliai padarė gražią kontrataką, rusų žiūrovai net paplojo:

+1
2014-12-03 16:23
reikejo turkus nukalt tokia persvara isbarste... Dabar jau nieks lengvai pergaliu nedalins... paguoda tokia, kad paskutines 2 rungtynes namie.
2014-12-03 16:21