Aštuntąją nesėkmę Lenkijos krepšinio čempionate patyrė Slupsko „Czarni“ krepšininkai. Jie namie po atkaklios kovos 72:78 (27:19, 17:23, 18:18, 10:18) turėjo pripažint Vloclaveko „Anwil“ ekipos pranašumą.

Sėkmingiau rungtynes pradėję aikštės šeimininkai po pirmojo ketvirčio pirmavo 8 taškų skirtumu, o Vloclaveko ekipa juos vijosi beveik visą likusį rungtynių laiką. Ketvirtajame kėlinyje „Anwil“ persvėrė rezultatą, o iki rungtynių pabaigos likus žaisti 22 sekundes Vloclaveko krepšininkai turėjo 3 taškų pranašumą (75:72).

Mačui baigiantis „Czarni“ turėjo galimybę sumažinti skirtumą, tačiau kelis kartus suklydo, o „Anwil“ šiomis klaidomis pasinaudojo ir įtvirtino devintą pergalę.

Mantas Česnauskis pralaimėjusiems per 20 minučių pelnė 12 taškų (0/1 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 3/4 baudų), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Aštuntą kartą per septyniolika mačų pralaimėję Slupsko krepšininkai turnyrinėje pirmenybių lentelėje dalijasi 6-8 vietas.

•

Triuškinamą aštuntą nesėkmę Lenkijos pirmenybėse patyrė Gdynės „Kager“ ekipa, kurioje rungtyniauja Gintaras Kadžiulis. Gdynės krepšininkai išvykoje 51:82 (11:16, 12:23, 12:21, 16:22) nusileido čempionato lyderei Turovo BOT komandai.

Nuo mačo pradžios atsilikę Gdynės krepšininkai leido aikštės šeimininkams išsiveržti į priekį. Dar iki didžiosios pertraukos įgiję solidžią 16 taškų persvarą Turovo krepšininkai per antrąją rungtynių dalį ėmė triuškinti varžovus.

Gintaras Kadžiulis pralaimėjusiems per 24 minutes pelnė 12 taškų (1/2 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 4/4 baudų), perėmė 1 kamuolį, tačiau 2 sykius suklydo ir 1 kartą prasižengė.

Aštuntą kartą per septyniolika mačų pralaimėjusi Gdynės ekipa turnyrinėje čempionato lentelėje dalijasi 6-8 vietas.