Kamilė Nacickaitė atvedė Turkijos klubą į pergalę
Nuotr. Fotodiena.lt
Kamilė Nacickaitė surengė įspūdingą solo pasirodymą, o jos vedama Stambulo „Universitesi“ (2-2) komanda moterų Europos taurės turnyre iškovojo triuškinamą pergalę.

Turkijos klubas B grupės susitikime išvykoje 95:45 (29:14, 26:12, 20:7, 20:12) nepaliko jokių vilčių Minsko „Cmoki“ (1-3) ekipai su Giedre Paugaite.

Rungtynes starto penkete pradėjusi Nacickaitė aikštėje praleido 36 minutes, pelnė net 31 tašką (4/6 dvitaškių, 6/9 tritaškių, 5/5 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, po vieną sykį suklydo ir prasižengė.

Baltarusijos komandos lietuvė Paugaitė susitikimą taip pat pradėjo starto penkete, per 27 minutes pelnė 12 taškų (5/10 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, 4 sykius suklydo bei 2 kartus prasižengė.

B grupėje Nacickaitės komanda užima antrąją vietą, tuo metu Paugaitės atstovaujamas klubas yra paskutinėje – ketvirtoje vietoje.