Domantas Šeškus nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
„Prienai“ iškovojo triuškinančią pergalę BBL pirmenybėse (3-3). Tado Stankevičiaus auklėtiniai namuose 113:68 (20:18, 31:20, 34:12, 28:18) pervažiavo turnyrinės lentelės kaimynus Talino TTU (2-6) krepšininkus.

Antrojo kėlinio viduryje iniciatyvą į savo rankas paėmę šeimininkai dominavo visų likusių rungtynių metu. Trečiajame kėlinyje „Prienai“ įsisiautėjo ir susikrovė varžovus žeminančią persvarą, kurią iki susitikimo pabaigos dar labiau padidino ir iškovojo lengvą pergalę.

Prieniškiai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 45:29, padarė dvigubai mažiau klaidų – 7:14 ir gerokai taikliau mėtė dvitaškius  – 67 proc. taiklumas (29/43) prieš 50 proc. (25/50).

Pasižymėjo visi 8 aikštelėje pasirodę „Prienų“ žaidėjai, o net 6 iš jų pelnė dviženklę taškų sumą.

„Prienai“: Domantas Šeškus 21, Vidmantas Sragauskis 18, Dominykas Milka 17, Ovidijus Varanauskas 15 (8 rez. perd.), Arnas Labuckas 14, Giedrius Staniulis 13 (10 atk. kam.).

TTU: Kristjanas Makke ir Joonas Jarvelainenas po 15, Kiuras Akenpargas 12, Moosesas Kaja 10 (9 atk. kam.).

2014-12-05 16:23