Šeštadienį per Latvijos krepšinio lygos rungtynes susitiko Ventspilio „Ventspils“ ir Rygos ASK, kurią treniruoja Ramūnas Butautas, bei žaidžia Steponas Babrauskas ir Martynas Andriukaitis, komandos. Pergalę rezultatu 85:65 (22:19, 28:14, 20:22, 15:10) šventė „Ventspils“ krepšininkai.

Babrauskas per 27 minutes pelnė 8 taškus (2/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo bei 3 kartus prasižengė.

Andriukaitis per 21 minutę pelnė 6 taškus (0/2 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 3/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 4 kartus prasižengė.

ASK: Sandis Valters 14, Curtis Millage‘as (6 rez. perd, 7 klaid.) ir Arnis Vecvagaras po 11.

„Ventspils“: Uvis Helmanis 20, Justinas Love‘as 15, Raimonds Vaikulis 9.