Fynikso „Suns“ (36-8) toliau šluoja visus varžovus iš kelio. Eilinėse Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse „Suns“ išvykoje 115:100 (23:26, 35:30, 33:31, 24:13) palaužė Klivlendo „Cavaliers“ (25-19) ir iškovojo septynioliktą pergalę iš eilės.

Tai yra ilgiausia pergalių serija lygoje per pastaruosius 7 metus ir penkta ilgiausia serija per visą NBA istoriją. Absoliutus rekordas yra 33 pergalės iš eilės, 1970-71 metais pasiektas Los Andželo „Lakers“ ekipos.

Tačiau „Suns“ krepšininkai nėra linkę sureikšminti savo pergalių serijos.

„Žmonės nekalba apie 33 pergalių seriją. Jie kalba apie tuos, kurie laimėjo čempionų žiedus, – po mačo tikino „Suns“ įžaidėjas Steve‘as Nashas. – Nesijaučiu nenugalimas. Mes dar turime daug kur tobulėti“.

Fynikso ekipa po trijų kėlinių pirmavo vos 91:87, tačiau ketvirto kėlinio pradžioje daugiau nei 5 minutes nepraleido nė taško ir atitrūko 99:87. „Cavaliers“ po šio smūgio nebeatsitiesė.

Nesėkmingai mačas su greitai rungtyniaujančia „Suns“ ekipa klostėsi Žydrūnui Ilgauskui. „Cavaliers“ vidurio puolėjas rungtyniavo vos 13 minučių ir pelnė 4 taškus (2/4 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo metimą.

„Suns“: Steve‘as Nashas (15 rez. perd.) ir Shawnas Marionas po 23 taškus, Amare‘as Stoudemire‘as 22, Leandro Barbosa 19, Raja Bellas 15.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 20, Drew Goodenas 19 (14 atk. kam.), Donyellas Marshallas 15.

to SMS: tik slirtumas tas kad kalnietis tai padarė viena karta o nashas tai daro lb daznai
2007-01-29
aga, Nashas pavare taip pat kaip Kalnietis, tik daugiau taškų įmetė, gal gerai lindo, pasisekė čia, šeip tai kaip Kalnietis waro