Eurolygos čempionai pasiekė svarbią pergalę
Nuotr. AP – Scanpix
Penktąją pergalę Eurolygoje įsirašė čempionų titulą ginantys Tel Avivo „Maccabi“ (5-3) klubo žaidėjai, kurie savo žiūrovų akivaizdoje 95:89 (25:19, 17:27, 26:17, 27:26) palaužė Berlyno ALBA (3-5) krepšininkų pasipriešinimą ir žengė dar vieną žingsnį „Top 16“ etapo link.

Eurolygos čempionams vietą kitame etape pasibaigus aštuntajam turui garantuotų Zagrebo „Cedevita“ klubo nesėkmė penktadienio rungtynėse su Maskvos CSKA.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti pusketvirtos minutės, Jamelas McLeanas pataikė dvitaškį ir sumažino ALBA klubo atsilikimą iki minimalaus (78:79).

Tada Jeremy Pargo atsakė dviem taikliais tolimais metimais paeiliui, „Maccabi“ spurtavo 10:0 ir prieš prasidedant paskutinei ketvirčio minutei susikrovė saugų – aštuonių taškų pranašumą (89:81).

Per likusį laiką komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, abiejų ekipų krepšininkų neklydo prie baudų metimų linijos bei finalinė rungtynių sirena skelbė aikštės šeimininkų pergalę (95:89).

„Maccabi“: Devinas Smithas 26, Brianas Randle'as 21, Yogevas Ohayonas 13 (8 rez. perd.), Jeremy Pargo 9.

ALBA: Jamelas McLeanas 16 (9 atk. kam.), Cliffas Hammondsas 15, Reggie Reddingas 13, Marko Baničius 12, Leonas Radoševičius 10.