Damianas Lillardas pelnė 23 taškus ir buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas
Nuotr. USA Today-Scanpix
12-ąją pergalę per pastarąsias 13 rungtynių iškovojo Portlando „Trail Blazers“ (15-4) ekipa. Terry Stottso auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 88:82 (16:14, 22:19, 24:26, 26:23) palaužė Indianos „Pacers“ (7-12) krepšininkų pasipriešinimą.

Pirmajame kėlinyje „Trail Blazers“ krepšį atakavo 25 proc. taiklumu (6/24), tuo tarpu „Pacers“ taiklumas buvo 33 proc. (7/21). Kėlinys baigėsi rezultatu 16:14. Abiems komandoms tai buvo nerezultatyviausias kėlinys šį sezoną.

Šeimininkai visų rungtynių metu žaidė šiek tiek geriau už savo varžovus, tačiau jiems niekaip nepavykdavo nuo jų atitolti. Trečiajame ketvirtyje kilo susistumdymas tarp Davido Westo ir Robino Lopezo, kuriuos išskirti turėjo komandų draugai. Westas buvo nubaustas technine pražanga.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Pacers“ išlygino rezultatą (64:64), tačiau tuomet Portlando ekipa spurtavo ir atitrūko – 75:66. Prasidėjus paskutinei minutei Rodney Stuckey priartino svečius prie varžovų (83:80), tačiau tai ir buvo viskas. Pergalę „Trail Blazers“ klubui užtikrino taiklūs baudų metimai.

Portlando ekipa namuose šį sezoną laimėjo jau 10-ąsias rungtynes. Tai geriausias rezultatas iš visų lygos komandų.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 23 (8 atk. kam.), LaMarcusas Aldridge‘as 18 (13 atk. kam.), Nicolas Batumas 13, Wesley Matthewsas 12.

„Pacers“: Rodney Stuckey 16, Solomonas Hillas 15 (8 atk. kam.), Davidas Westas 13 (8 atk. kam.), Luisas Scola 10, Roy Hibbertas 9.

2014-12-05 14:25