Šarūnas Kulevičius išsiskyrė rezultatyvumu
Nuotr. Fotodiena.lt
Vienuoliktąją pergalę NKL pirmenybėse pasiekė Joniškio „Delikatesas“ (11-8). Išvykoje jie 72:70 (20:21, 13:21, 22:13, 17:15) permainingose rungtynėse nugalėjo Palangos „Palangą“ (8-11).

Mačą sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Tik baigiantis antrajam kėliniui pataikytas Šarūno Kulevičiaus tritaškis leido „Delikatesui“ išvengti dviženklio deficito einant į pertrauką (33:42).

Joniškio ekipa po pertraukos greitai priartėjo iki 2 taškų (46:48), o Paulius Gvazdaitis dvitaškių metimu rezultatą persverė (50:49).

Rungtynių pabaigoje „Delikatesas“ užtikrintai metė baudas ir sugebėjo iškovoti sunkią pergalę išvykoje – 72:70.

„Palanga“: Adomas Drungilas 16 (10 atk. kam.), Ernestas Bružas 15, Erikas Kubilius 14, Simonas Kymantas 10.

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius 21, Irmantas Lianzbergas 13, Aivaras Galkauskas ir Mantas Pukinskas po 11.

2014-12-06 15:45
Graudi kuleviciaus statistika, 2/7 trajakai. Kas ziurejo transliacija, mate, kad buvo ir tokiu, kurie net lanko nesieke. Perduok kita kart laisvam zaidejui o ne darykis statistika bele tik mest...
2014-12-06 02:25
Nesusipratimas
As nesuprantu tik vieno, kodel buvo atleistas jaunas vietinia treneris kuris rode neblogua rezultatus su tokia sudetim siais metais ir puikius rezultatus praeitais metais, o i jo vieta paimtas lkl treneris luzeris kuris iskovojo tik 2 pergales, kol kas jam ir palangoje ne ka geriau sekasi. Kyla pora klausimu, ar vertejo isvis keist treneri? Ir jei vertejo tai ar vertejo ji keist i sirvydi, ne jau nera kitu normalesniu geresniu treneriu laisvu, manau yra, uUodIu interesu konflikta
2014-12-05 23:29